bugün

yeni bir 4. nesil yazar.*
ortak nokta patlaması.elime neye atsam aynı benimle aynı özelliklere sahip yazar,dost,arkadaş. *

alıntıdır, çalıntıdır dedim nerden onu da söyleyeyim; #1454342*
asker yolu gözleyen bir yazar olduğunu öğrendiğim,ve asker yeni gelmiş ve gelir gelmezde sevgilisini yurtdışına göndererek çifte askerlik yapmakta olan biri olarak kendisini çok iyi anladığım ve allah sabır versin dediğim yazardır.* *
yakında açması muhtemel başlıklar:

(bkz: giuseppo verdi)
(bkz: richard wagner)
(bkz: ruggiero leoncavallo)
(bkz: giacomo puccini)
(bkz: vincenzo bellini)
(bkz: george bizet)

olan kişidir

belki bazıları açılmıştır.
akşam akşam kafamı karıştırmış kişi. büyük bir meraka teşvik etti beni. *
sevdiceğine kavuşmuş olan yazar. *
yazılarını, mesajlarını, arkadaşlığını, her şeyini pek bi sevidiğim sevgili uludağ sözlük yazarımız.
30 haziran 2007 itibari ile bodrum a tatile gidecek olan yazardır.dönüşü 1 ekim civarlarıdır.. * * * *
bodrum'a tatile gidecek yazarmış. bir galatasaraylı olarak fenerbahçe'yi kıskanmıyorum ama onu çok kskanıyorum yaaa! neyse bizim yerimize de yüzecekmiş. oh rahatladık!* aynı televole sesi gibi: "sizi evinizdeki koltuğunuzdan gecelere götürüyoruz, türkiye'yi gezdiriyoruz."*

(#1831139)
nilgün marmara eğilimli dördüncü nesil yazar.
tatilden dönmüş yazardır. artık sizlerledir.
şuan hasta olan yazardır.snif snif *!!köh köh köh *!!
an itibariyle hasta olan, kendisiyle elimizden geldiği kadar ilgilendiğimiz halde benimle ilgilenmiyor diye sözlüğe reklam yapan sanırım -hatta eminim- biraz şımarması gereken yazar. seviyoruz kendisini hemde çok. kıyamazyız biz ona. dert ortağımızdır kendisi, rapunzelimizdir.
(bkz: buffy the wampire slayer) *
tarhana'yı geç yoğurt'a gel kişisi**.
super edebi yazar, muhabbeti hos tatlı mı tatlı 4. nesil yazar.*
travian da çırağım olan hoşsohbet yazar. standart üstü bir insan olmasına rağmen bazen sıradan insanlar insanlar gibi espriler yapar.

nan söz veriyorum death note u göndereceğim sana.
insanın yüzünde kocaman gülümseme bırakan yazar. kötü karakter gülüşü ile ünlüdür.*
basit bir oyunla başlayan ve sonsuz sevgimi kazanan yazar. her ne olursa olsun iyi insan, iyi yazar.

(bkz: dude)
Haddeden geçmiş nezâket yâl ü bâl olmuş sana
Mey süzülmüş şîşeden ruhsar-ı âl olmuş sana

nedim'i sevdiğimi nerden bildiğini az çok tahmin edebildiğim yazar.*
(bkz: coolgoose)
(bkz: dude)
en kısa zamanda tanışmak umuduyla. saygılar.
ataşehir'liymiş. komşu yazar...
ejderyalarla arası iyi olan yazar. aslında onlarla hintli bir yılan dansçısı** edasıyla ile oynar. ayrıca; ejderyalar ile arası ne kadar iyi de olsa develer özellikle çölde yaşayan develer* ile arası o kadar kötüdür.

not: evet, ejderya.*

edit: imla.**
miss uludagsozluk olacak kadar güzel kişidir. hem 2008 hem 2009 hem 20.. ölene dek güzel yani.

(bkz: miss uludagsozluk/#4458756)
truvalı helen in günümüz versiyonu.*
travianlı hürrem. *
güncel Önemli Başlıklar