bugün

yeni bir yazar. ilginç kişilik. yazar olduktan sonra acemi yapılınca sinirlenip bütün entrylerini silen insan.
kaliteli yazarlarimizdandir...
düsünceleri ve ilginc fikirleri olan kültürlü insan...
çürüme, çökme.
çoğu yerde dibe vurma anlamında kullanılsa da aslında ahlaki çöküntüler ve çürümeler için de kullanılır. bir durum olarak dekadans bazen zorlar insanı. ayrıca kaybedenlerin öyküsünde bar ismidir. abartılıdır. çünkü hoş değildir.
takdir ile karsıladıgım sozlukte inşallah başarılı olur gerci fark etmez o dışarda da başarılıdır araştırmayı okumayı ve bilginin 6 haline gore karar veren iyi insan.
gelecegi parlak, korkuyorum harcanmasından 70 li 80 li yıllar olsa benim gibi eminim oda kodesi boylardı yakın ilgi ve sevgiyle takip ettigim bir yazar.
elini her attığı işte olduğu gibi sözlük olayında da manyaklık seviyesine ulaşmış kimse. güzel entryleri var, okudum ben.
tuttuğunu koparmayan adete mikip atan, heves ettiği işleri hunharca kullanmadan bırakmayan eşi benzeri olmayan bünye, ubermensch.

(bkz: satranç)
(bkz: bateri)
(bkz: friedrich nietzsche)
(bkz: bilardo)
(bkz: uludağ sözlük)

bakalım sırada ne var.
toplumun yozlaşmışlığını eleştirmesi ve felsefe sevgisi sebebiyle can- ı gönülden katıldığım yazar.
tanımamama hatta hiç bir diyaloğumuz olmamasına rağmen entryleriyle gözümde değer kazanmı$ ki$idir.
girdiği entryler ile takip edilmesi gereken bir yazar olduğunu düşündüğüm şaşırtan, güldüren yazar. *
uludağ sözlük eskişehir grubuna kaliteli entryler ile dahil olan, bilinçli ve kültürlü yazar. ilgiyle izlediğimdir.
sözlüğe entry sayısı olarak verdiği katkının yanında, farklı bakış açılarına sahip olması, klavyesinin kuvveti ve entrylerine verdiği özenle alkışı hakeden yazar.
kaybedenler'in * müdavimi oldukları bar. karga idi yanılmıyorsam. kadıköy de, kadife sokakta.
güle güle sevgi kahramanı dediğim yazar. biz buradan gider olduk kalanlara selam olsun demiştir.
bilgisayar başında donup kalmama sebep olan yazardır.
sürekli bilgi entrysi girişi, derin felsefe bilgisini entrylerine yansıtışı ve keyifli sohbetini aklımdan çıkartmayacağımdır.
şamata dolu ve kışkırtıcı başlıkların eksilmediği sol frameye boş gözlerle bakmak için bir sebep daha çıkartandır. neden ayrılık kararı verdiğini bilmesem de, içimi üşüten bir veda daha edendir.
an itibariyle çaylak olmuştur; anlayaman.
-eeeh s.kerim ama deyip an itibariyle tüm entrylerini silmeye başlayan manyak yazar.
hakkinda hayirlisi.
aslında böyle bir yazar yok.
eski sözlük nickim yani ben, yani psikolocik manyak . geri döndüm lan.
kültürel ve sosyal düşüşün adıdır.
doğum gününü içtenlikle kutladığım, sözlüğe kazandırdığı değerler yadsınamaz filozof, pardon yazar. rüyasındaki jessica alba' ya kavuşması dileğiyle.
"yeni yılı yeni yaşı kutlu olsun mutlu olsun çok yemek yesin çok çalışsın büyüsün büyüsün büyüsün büyüsün, büyüsün büyüsün büyüsün sen!" nameleriyle coşturttuğumuz yazar. *
gerçekten yazıyor...
seren serengil in sürekli kullanıp kültürlü görünmesine katkı sağladığını düşündüğünü düşündüğüm * kelime.örn;
-gülben ergen nağaptığını bilmiyo açıkçası (saçlarını düzeltir) dekadansta olduğunu düşünüyorum. bunlar son çırpınışları bence diyor (işaret parmağının baş parmağına bakan kısmını burnuna sürterek) sözü erol köse ye bırakıyorum.
çok güzel dikkat çeken kişi. bak başlığına entry girdim. nasıl, hoşuna gitti mi?
mahkumların bir bir salındığını gösteren yazar.**
hastalık derecede imgelem,tasvir,tahlil yapan kimse.

edit:bu entry yazarı tanımlamamaktadır.dekadanlık aynı zamanda edebi polemiklerde de kullanılan bir tabirdir.

http://www.turkdiliveedeb...i_polemikler-t2945.0.html