bugün

verdiği ukteyle beni yaran yazar.
(bkz: altliklari bas basa okumak)
kombinasyonlar kurma konusundaki müthiş yeteneğiyle gece gece beni bol bol güldüren yazar.*
(bkz: kuku gören masum köylü)(#1982991)
(bkz: peçeteye reçete yazan doktor)(#2004577)
(bkz: fibonacci)*
rusya'ya çalışma gidecek yazardır. orada bişeyler inşa edecekmiş. boy pos yerinde. ohh inşa da inşa!!
zirvenin zirve ağası sıfatına yakışacak ağabeyi.

karşısında ceketimi iliklemişliğim vardır. mimarmış kendisi, doktor olmamasına üzüldüm. keza, portföye bir artı daha koyacaktık ama olmadı neyse, rusya'da bastırsın parayı bir de tıp bitirsin.

bir de hesabı üzerine alıp büyük bonkörlük göstermiş, büyük insan. öyle ki, mekandaki kızlar 460 liralık hesabı ödeyince numarasını falan istediler. rusya dönüşünce dolarları tuvalet kağıdı niyetine kullanacakmış.
bana yok gazide kavga falan git oku diyen abimiz. Ayrıca sıkı bir antalyaspor taraftarı sözü var gidip bağırıcaz omuz omuza.
12 eylül 2007 antalya tepesi nin abisidir. mimardır kendileri. rusyaya gidecekmiş, çok iyi yapacak diye düşünmekteyim. başarılar ve nice zirvelerde görüşmeyi diliyorum.
"futbol ölüm kalım meselesi değildir sizi temin ederim ondan daha önemlidir" düsturunu benimsemiş yazar.

(bkz: seni seviyoruz futbol)
(#15126564) samsunsporlu heralde.
#15215312 çok güzel boy veren yazardır. var ol çok yaşa.
(#15220792) acımasızdır.
büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."