bugün

taze bir yazar, hoşgelmiş.
(bkz: sen bana birini android)
hoşgelmiş nesildaş yazar. rumuzu da güzelmiş.
insan ya da android olduğu konusunda kararsızlığa düşmüş 4.nesil yazardır.*
girdiği her 3 entrynin 5'i götümüze girebilecek durumdayken halen gerekli müdahelenin yapılmadığı kişi. mahmut muslugil başlığını silin siz, götümüze o girer.
(bkz: gelmis gecmis en kotu bes yazar)*
emeğe saygı + rep diyebileceğim yazardır. kendileri bu dilden çok iyi anlıyor sanırım.
"böyle bir şey sorduğuna göre korkarım öylesin" şeklinde yanıtlanabilecek soru cümlesi.
Hz Muhammed'e çamur atarak amacının ne olduğunu belli etmiş yazar. şu düşüncelerini bilgisayar başında kimse görmeden yapmasa da sokakta herhangi birisine söylese keşke.
burada *ne olduğu konusunda ipucu veren yazar.
islam'ın kadınlara 'mal' gözüyle baktığını savunanlar misali hz. muhammed'e çamur atmaya kalkması ve bu sırada 'kullanım hakkı' gibi bir şey yumurtlaması oldukça manidar.
ayrıca itham kelimesinin anlamını bilmeyen yazar: (bi zahmet bakıver:itham)
orada hz. muhammed'e yapılan itham değil, itaftır. bakıverdiysen, ithamın manasının ona yakışmayacak bir anlamda olduğunu görürsün, ki anlamını bilmediğin bu sıfatın içeriği de zaten itham olamayacak kadar güzeldir.
herhangi bir dine inanan için cehaletin pençesindeki insan lafını sarfeden yazardır. ateist olması onu alim yapmıştır anlaşılan.
sanki herkes mal sen normal demek istediğim yazar.
Allah Allah.
nicki gerçekten güzel olan bir yazar.
yuh yani yazarı. hayattan tad almayı bilmeyen, sıfatını kaşık 2 kaş, mölül mölül bakan gözler, dokunsan ısırcak bir ağız olarak analiz ettiğim.
(bkz: 11 haziran 2008 isvicre turkiye maci/#3527367)
milli maç var ama yooo "siyasi oyunların üstünü kapatmak için bu maç" diyip birde "ben yer miyim" demiştir. 2 tane attık bence yedin sen.
(bkz: geçmiş olsun)

bi açıklama bekliyoruz yazarı.
goethe'nin, prometheus şiirini armağan etmek istediğim yazardır:

''şu evrende siz tanrılardan,

daha zavallısı var mı bilmem:

kurban vergileri,

dua üfürükleriyle beslenir,

haşmetli varlığınız zar zor.

size umut bağlayan budalalar,

çocuklar, dilenciler olmasa,

yok olur giderdiniz çoktan.

...

azgın alevlere karşı kim yardım etti bana?

kim kurtardı beni ölümden?

kim kurtardı kölelikten?

şu benim yüreğim değil mi,

kutsal bir ateşle yanan yüreğim.

her işi başarmış olan,

o değil mi çoşup, taşarak,

yukarıda uyuyanı aldatarak,

başımı beladan kurtaran.

bak işte yerli yerindeyim,

insanlar yetiştiriyorum, bana benzer,

bütün bir kuşak benim gibi,

acılara katlanacak, ağlayacak,

gülecek, sevinecek,

ve aldırış etmeyecek sana,

benim gibi!''
aşağıdaki entrysini silecek yazardır. beğenenler resmini çeksin, bi daha göremeyebilirler.

(bkz: bir dine inanip imanli oldugunu sanmak/#3594500)
(bkz: benbilmembeyimbilir)*
görünce 'yoksa ben zurna mıyım' tarzı iğrenç soru cümlelerini dolayısıyla ismail yk eşsiz bünyesini aklıma getiren ama iğrenç gibi olmayan ayrı yazılsaymış şeysi.
islam a, onun peygamberine ve ona inananlara akıl almaz iddialarda saldıran ama her iddiasında cehaletini ortaya döken yazar. bir insan bir dine nasıl bu kadar kin ve nefret duyabilir anlamak mümkün değil. muhtemelen küçük yaşlarda, entry lerinde bol bol bahsettiği sakallı, cübbeli pis adamların biri ile travmatik bir olay yaşamış olmalı. başka bir şey düşünülemiyor.