bugün

entry'ler (11)

dersim katliamı

dersim de halay çekiyorlarmış sabiha ablada zeybek oynamıyorlar diye bombalamış.

geceye bir şiir bırak

aşk benim dert benim
çile benim hasret benim
al toprak götüne sok leyla da senin derya da senin.

chp ye güvenmek

tam kırk yıldır iktidar olamamış bir parti , son yirmi yılını da 20 yıldan beri iktidar olan partiye ana mualefet olan parti. altarnetifi olmadığı halde iktidara alternatif olamayan parti. 20 yıldır birinci olamayan 2.liğide kimseye kaptırmayan parti. muhalefet partisi olmasına rağmen iktidardan daha fazla eleştirilen parti. atatürkün kurduğu parti olmasına rağmen her türlü çıkarını ve menfaatini korumak için atatürkün ismine sığınan , atatürkçülüğü ve ilkelerini çıkarlarına göre yorumlayıp , işine gelmeyeni atatürkçülüğe aykırı diye reddedip , içine gelenleri atatürke dayandırıp , atatürk düşmanları ile dolu olan bir parti. son zamanlarda ise iktidar olabilme uğruna bölücü teror örgütü pkk nın destekçisi hdp ile ittifak kurmaktan utanmayan bir parti. neyine güveneyim.

peugeot 206

2012 yılın da sıfır aldığım ilk araba 206+ aldığımın 14 . günü kafa bir dünya kırmızı ışıkta duran araçlara girmistim. 220 promil alkol çıktı. 6 tane şişe efes içmiştim. 1 şişe efesi 1200 tl den içmiş oldum.

galatasaray

yenince sevinçten içtiğim yenilince kederden içtiğim berabere kalınca yine içtiğim...

düşün ki o bunu nasılsa okumayacak

okuyun o zaman ergen tayfası.
okumayanı okurlar,
okutmayanı da okurlar
okuyanı okuturlar
okutanları da birileri okutmuştur.
seninkini okumayan illa ki birininkini okur,

düşün ki o bunu okuyor

kafam bir dünya. üç gün oldu uyumayalı. böyle giderse ,,,,,,,,,,,,,,hiç iyi değil sonu .

üvey kız kardeş ile cinsel münasebet kurmak

üvey erkek kardeşin olduğunu ve onun öz kız kardeşin ile cinsel münasebeti olduğunu düşün.
tabi böyle bir soruyu soruyorsan ahlaki açıdan esnek bir yapıya sahipsin. senin cinsel dürtülerin aile içi seks yapmaya mehil verebilir bu sebeple sen üvey müvey derken öz bacına anana felan kaydırabilirsin bu durumu, böyle bir şerefsizliğe aileni bulaştırmamak için en güzel yol sen sikini kes kıçına sok orda kalsın. iki tarafı da sağlama almış olursun.

evlilik aşkı öldürür mü sorusu

aşk ,elde edinceye kadar çok değerli , elde ettikten sonra sıradan , evlendikten sonra zoraki olan duygunun adı.

aşk ,elde edinceye kadar çok değerli , elde ettikten sonra sıradan , evlendikten sonra zoraki olan duygunun adı.