bugün

entry'ler (18)

teknoloji olmasaydı

daha az boşanma , daha az takıntı , daha az egoist , daha çok mutluluk , daha çok araştırmacı gençlik .

yaprak sarması

hmmmmm , bir de onun piştikten sonra nane ve dövülmüş sarımsak ile soslayacaksın.

mangal yapmayı bilmeyen erkek

Hayatta bana en ilginç gelen olaydır. Bilmeli ve en harika bicimde sunmalı.

ciddi ciddi herkesten nefret etmek

Bende insanları sevmemeye başladım , çünkü en iyisinde bile kötülük cikmaya başladı. ona güvendigini bile suistimal etmeye kalkışıyor. insanları tanıyıp onlara uyum saglamaya calismak , işin yoksa güvenip bosa cikarmasi olacagina sevme , insanlardan uzak dur daha iyi.

sevgili yapamamak

Sevgili yapmak ister ama şimdi kim ugraşacak deyip yapmayan tiplerizdir.

şeriatı destekleme nedenleri

Tacizcilerin taciz etme gibi bir lüksleri olmaz , vatana ihanet olmaz. bunlarda seriat kesin olarak şart.

günün tek cümlelik özeti

ben vizelere hazırlanırken , arkadaşlarımın portakal çiçeği festivali için hazırlanıp instagraa resim attığı bir gün.

saçları sıfıra vurdurma arzusu

özellikle erkeklerde ; anlam veremediğim bunalım evresi diyerek tanımladığım vaka.

sevilen sözler

memleket demek sen demek
memleket demek biz demek.

ben küçükken

ben küçükken büyüktüm ,şimdi ise küçük bir cocuk .

öküz gibi bakan erkek

itici , hiçbir edebi , yakışıklılığı olmayan erkek.

yalnizliga son vermek

acaba çıkmakla hata mı ediyorum , öyle daha mı iyiydi diye durduk yere kendini sorgulamak. surpriz yapinca da yaninda olunca da iyi ki var demek.

600 bin tl lik evde oturup para sorunun olması

varlık içinde yokluk ve yokluk içinde varlık.

yaşça büyük kızla çıkmak

erkekler geç olgunlaşır , bu yüzden biraz zor ayak uydurabilir ve ezilebilir bence olmaması gereken bir durum. ayrıca kız içinde utanç verici.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

Slumdog Millionare.
iki abi kardeş ve bir kız.

yağmur akşamları

yağmurun sesi , esen rüzgar , kahve , çikolata , ders , kısık seste huzur veren müzik.

anın görüntüsü

Kurşunun namludan çıktığı an , ateşin saçıldığı.

doğaya ne kadar yakınız

Doğayla savaş halindeyiz eğer kazanırsak kaybedeceğiz.