entry'ler (28)

tübitak bilim olimpiyatları

benim başvurusu için hazaırlandığım ölimpiyat.

sözlük yazarlarının itirafları

nasıl başlık açılır bilmiyorum.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/oznkplan

kürdistan

ırak 2 ye bölündü ve şu anda yarısı kürdistan. bunu türkiyede dahil çoğu dünya ülkesi kabul etti.

kayseri sucuğu ile ünlü ilimiz

bence paris.

kızlar hoşlandıklarını nasıl belli eder

yüzünüze bakıp gülümsemesi yeter .

türklerin kürtlerle artık baş edemeyeceği gerçeği

bende bir kürt'üm lise öğrencisiyim 3 tane dil biliyorum arapça türkçe kürtçe bide okulda gösterdikleri kadar ingilizce ve almanca.

neyse konuya geliyim bence türk kürt diye birşey olmamalı hepimiz türkiye cumhuriyetinin çatısı altında yaşıyoruz bence türk-kürt yerine türkiye cumhuriyeti vatandaşı denmeli yoksa bu sorun çözülecek gibi değil kürt deyince insanların aklına ilk olarak pkk geliyor neden? kürlerin çok azınlık bir kısmı sempatizan bu ülkede siyasi sorun yaratıp kaosa sürüklemek için yapılan girişimlerden biri

ama eğer diyosanızki ben türk-kürt diye ayıracağım kendinizi eziklemeye devam edin.

yazarların birazdan dinlemeyi düşündükleri şarkı

lenka - THE SHOW .

iran da fahişelik yaşının 10 a düşmesi

yapılan tüm kısıtlamalara rağmen bu varsa serbest bıraksalar ne olur acaba...

öz eleştiri

insanların yaptığını sanıp yapamadığı şey.

amını karyolasını siktiğim

türk insanının hayal gücünün doruk noktası.

yazarların en çok sevişmek istediği ülkenin kızı

japon kızı.

21 yy da istanbul a gönderilen peygamber

öldüken sonra diriltilip ata bindirilip sonra attan indirilip eşşeğe bindirilecek.

asi sıtaylanın ilahisi

The best song of greece.

gün içerisinde dinlenen ilk 3 şarkı

*tırvolu ismail
*ajdar
*ankaralı namık.

uludağ sözlük elit yazarlar birliği

benim en üst düzey yazarı olduğum topluluk.

16 yaşında olup hiç sevişememek

benim şu anda karşı karşıya olduğum durum aslında elime fırsatlar geçmedi değil ama bilmiyorum yaşım daha çok erken bide bebek durumu var istemeden bi bebek yapsam nolcak bu yaşta hastane köşelerinde sürüncem.

erkek zekası vs kadın zekası

erkek zekası genelde saftır komplo düşünmez ve sadece önünü görür ve önünü düşünür ama kadın zekası öylemi komplolar planlar daha neler neler.

eşcinsellere saygı duyma saçmalığı

insanları kendi haline bırak ne yapmak istiyolarsa onu yapsınlar ben demiyorum yaptıkları doğrudur ama günü gelip yaşlandıklarında torun sahibi olma vakitleri geldiklerinde bir çocuklarının bile olmadığını fark edince doğru yolu bulacaklar ama çok geç olacak.

sabah aynaya bakarken akıldan geçenler

-acaba okula geç kalınca müdür yardımcısı kızcakmı.

ama aslında sabah aynanın karşısında düşünmem çünki yeni uyanmış olurum ve bişey düşünmek aynanın karşısında avel avel beklerim.