bugün

Evet yapılan araştırmalar iran’da fahişelik yaşının 10'a düştüğünü Tahran sokaklarında tam 100 bin hayat kadınının bulunduğunu ortaya koymasıdır.http://www.turknorthameri...i-10%E2%80%B2a-dustu.html
bir yerden bastırdıkça diğer yerden fışkırma olayıdır. Kısaca "senin dinin sana benim dinim bana" deyip geçeceksin. Başkasına anlat anlamazsa kendisi düşünsün.
Insanlığın, haklara saygının kaybolduğuna dalalettir.
yapılan tüm kısıtlamalara rağmen bu varsa serbest bıraksalar ne olur acaba...
kaynağa bak çay demlemi derler buna bilemiyorum yoksa seo çalışmasımı.
dini eğitimin ve radikal din baskısının toplumun ahlakındaki çöküntüye çözüm olamadığını gösteren üzücü durumdur. yurttaşlarına refah sağlayan bir ekonomi, eşitlik, hak ve özgürlüklerin çağdaş normlarda olması ve çağdaş eğitim ahlaki çöküntüyü önleyen unsurlardır.
Haberi yapan sitenin olanı değil de olması gerekeni istediğinin ürünüdür.
akp iktidarda devam ettiği sürece, türkiye'de de aynı yaşa düşmesi beklenen acık durum.

(bkz: durmak yok sikmeye devam)
bu haberin kaynağı ne? Ben 10 yaşında bir fahişe olacağına inanmıyorum. Olsa bile önce amerikada olmalıydı.
şia ile yönetilen sapık bir yer, olabilme ihtimali vardır, ehli sünnet hakiki islamda olmayacak olandır. ama mal kafalılar bilmez iran şia dır, islamiyette öyle bir mezhep yoktur yani islam ülkesi değildir, islamı hedef alanın koyun olmasından kaynaklanır.
Ankara genelevinin kapatilmasi sonucu bir arkadasimin yorumunu akla getirmistir.

"Catisma sokaklara iner aga"
Incinin parmağı olduğu açıkça görülebilir.
Yalancı pezevenkler.