entry'ler (321)

gökçe

kendini rokcı zanneden popcu.

prezervatifi ağzıyla takabilen kadın

xhamster'cı kızı idöl olarak gören kızdır.

hayim kohen

isim olarak haim revivoyu anımsatır.

beyhude türk kızı övüntüleri

''en iyisiyle ben çıktım.sizin çıktıkların kim ki?''

starbucks ta kahve içmemiş yazar

türk insanını tanıma konusunda gaflete düşmüş yazar. starbucktaki yazarla şimdi benim köyümün çobanının oyu bir mi olacak? olacak hatta çobanımın oyu 2 kat olacak.

nordin amrabat

üç büyüklerden birinin, anadolu kulüplerinden bir futbolcu istediğinde; kulüpler, menajerler ve futbolcular arasında yükselen gerilimin son temsicisi.

10 haziran 2012 ispanya italya maçı

iyi geçen turnuvada beklentileri yüksek tutan bir maç. ama karşı karşıya gelen iki güçlü takım olunca oyun nedense kısırlaşıyor böyle maçlarda. bırakın gollü geçmesini iyi bir maç olması bile şüpheli bir maç.

sarı öküz

sarı kızın erkek kardeşidir.

adidas

2012 Avrupa Şampiyonası için Rusya Milli Takımına çok güzel bir forma hazırlamış spor giyim markası.

tanem sivar

şaşkın bakışı ona tatlılık kazandırıyor. resmen bal dök yala kıvamına ulaşıyor.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

üzülmezsen büyümezsin. (mor ve ötesi)

x ler favlasın y ler rt yapsın

partizan tavırlarla ayrıştırma hareketini twitter aleminde göstermektir. birkaç aklı başında adamı takip edilir ve anında kaçılır twitter dünyasından bu x'ler y'ler yüzünden.

polonya denince akla gelenler

leh milleti akıllara gelir.

oje

bir kız güzel olmayabilir fakat bakımlı olmak zorundadır. baş örtülü olsa da olmasa da ahlaki değerlerini zedelemeyecek ölçüde kendine bakmalıdır. baş örtüsü takmayan her genç kızın kullandığı bir süs olmak zorunda. ha tırnak uzun olur kısa olur tercih meselesi fakat bir kızın güzelliği ellerinden başlar.

ismail abi

final bölümünde beklediği geminin gelmesini ve o gemiden annesinin çıkmasını istediğim adamdır. adamın dibidir.

hayatımı siktin nazilli

hayat kokan bir marşdır.taraftar samimiyetinin doruklarını gösteren tablodur.''ne olursan ol, nasıl olursan ol biz hep seninleyiz.'' diyen bu insanlara gerçekten alkış gerekir.

beyaz show izleyicisi

ben biraz tvdeki izleyici açısından ele alayım.tüm ev ahalisinin dahil olduğu gruptur. dede, nine, torun, torba... dahidir. ortalama herkese hitap edecek bir iş hedeflendiği için başarıyı yakalamıştır. öyle suya sabuna dokunmadan ünlüyle beyaz arasındaki muhabbettir sonuçta. 2 saat hefif tebessümle eğlen geç. irdeleme, zeka pırıltısı falan arama.

kanka olunmak istenen ünlüler

çağan ırmak
nejat işler

sözlük yazarlarının nefret ettiği ünlüler

acun ılıcalı
hülya avşar
saba tümer; nefret etmediğim ama gereksiz gördüğüm insanlar.

4 ay balayı yapan çift

hayatları balayı olan çifttir. hayat galesi gibi bir dertleri yoktur.