bugün

entry'ler (175)

çark caddesi

Adapazarının orta yerine oturtulan , bilinen bütün mağazaların sıkıştırılarak gezilcek yer süsü verilen yegane caddedir.

sözlük yazarlarının an itibariyle yedikleri

bi halt.

kız ayarlamak

ayarını baştan yapmak lazım bu cihazların sonra uğraştırmasın.

laikçi kelimesinin tersten okunuşu

laikçi diye bir kelime olmadığı için tersine düzüne itibar edilmemesi gereken okunuştur. laiktir o laik bakmayın siz onlara.

sözlük yazarlarının itirafları

kariyer yapacam ben diye tutturup çocuğa benden sana hayır gelmez deyip olayı iyice çıkmaza soktuktan sonra günün birinde sen kalk adamın ellerini özle nerden şimdi ne alaka oldu da öyle oldu anlamadım ki ben. dengesizin alasıyım hala beni seviyosun ya sana da ne diyecemi bilemedim.

intihar etmek

acaba neler olacak şu hayatta ya diye gram merak etmeyen adamın işidir.

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

bu yaşa gelebildin mi gerçekten?

kilo alsa da yeme tutumu farklılaşmayan kız

istediğini yapan kızdır. istiyosa yesin yemek senin vücuduna mı giriyo sanki sanane !

sınavları kimse geçemesin diye kazık sormak

kendini akıllı sanan hocaların yediği halttır. lan madem sınavda ters köşe yapacak aklın var onu ders anlatırken öğrencilerin daha iyi anlaması için kullansana !
not: öğretmenlik okuyorum, okumasam da öğretmenlere bi antipatim yok.

erdoğan ın çocuk konusuna bakış açısı

neyine güvenerek baktığı belli olmayan açıdır. vatandaşları da kendisi gibi zevk-i sefa içinde yaşadığını sanıyor olsa gerek. asgari ücretin 1000 lira bile olmadığı şu ülkede insanların kaç çocuk yapacaklarıyla ilgili bu kadar çok yorum yapmasa keşke. doğum şekline de karışması daha bir trajikomiktir!

türk kadınlarında görülen alışkanlıklar

sanki eşleriyle değil de evle, komşularla, vs ile evlenmiş gibi davranışlar sergileyip kendilerine hiç bakmamaları.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

kesinlikle dinle alakası olmayan yazardır.

ayrılık

özgürlüktür. ayrılma hakkı olmalı ve kullanılmalı.

sözlük yazarlarının itirafları

bazı kızların yüzüne yüzüne gerizekalı sürtük diye bağırasım var! bi gün ağzımdan kaçıcak diye çok korkuyorum.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

" seni çok özledim :( "

memurlara maaş ödendiği için batan ülke

devlet erkanına maaş yetiştirme derdi varken bir de memurlara maaş yettirmekle uğraşırsa batacağı düşünülen ülkedir.

filmin orjinal adının değiştirilmesi

butterfly on a wheel- ihanetin bedeli
shawshank redemption- esaretin bedeli
pride and prejudice- aşk ve gurur
sense and sensibility- aşk ve yaşam
ne alakaysa?!

dokuzuncu neslin en vasat nesil olduğu gerçeği

henüz onuncu nesil gelmediği için gerçek olduğu düşünülendir.

eski sevgilinin arayıp nişanlanıyorum demesi

saçmalıktan başka bir şey değildir. ne yani üzülsün diye mi yapıyor yoksa hehe bak kaçırdın beni mi demek istiyor. en iyisi hiç bunlara kafa yormayıp git başkasıyla kafa bul deyip telefonu kapatmaktır.

ben bu yazıyı sana yazdım

çok da tatlısın he.*