bugün

entry'ler (43)

sinan oğan

geleceğin centilmen, mantıklı siyasetçisi olacağını düşünüyorum, hüdapar ve yeniden refah'la anlaşacak biri olamaz.

900 bin suriyeli nin tc vatandaşı olması

o değil de hatay'ın ne şartlarda türkiye'ye katıldığını hatırlayınca... bilmiyorum

muhalefetten ses bekleyenler

sinan oğan 3.30'da çıkacak diyorlar

george soros

ölüme sevinmek olmaz da şöyle diyeyim yaşaması zarar veriyordu.

açıklama geliyormuş sesimi duydular demek istiyorum ;) yalnızca 17 kişi görmüş ama hep bu cümleyi kurmak istedim.

bu saatte sandık görevlileri sıra beklerken, herkes uğraşırken muhalefet liderlerinden moral konuşması gelmesi gerekmiyor mu.

deva gelecek saadet partilerinin ittifağa katkısı

yalnızca katkı olarak bakmak yanlış, ittifakta olmasalardı verebilecekleri zararı da düşünmek lazım.

yurtdışı oylaryurtdışı oylar değiştirir mi

bu saatten sonraki karın ağrısı bu ne yazık ki.

akp li işçilerin 95 inin aç fakir yoksul olması

ve beğenmedikleri muhalefet onların hakkını savunmak için kendini paralarken laf işitiyor...

2 yıl sonra mesaj atan kızın asıl amacı

2 yıl önce ilişkinin nasıl kesildiğine bağlı olarak değişir. kendi isteğiyle gitmişse yukarıda sayılanların hepsi olabilir (pişmanlık, boş kalma, sevdiğini farketmeye kadar uzar) fakat bir töre, aile baskısı vb. sebebiyle gitmişse bir şekilde özgür kalmış ve gerçek isteğine yönelmiş olabilir.

müslüman araba yaparken kemalistin heykel yapması

audi, mercedes, ferrari.vb. hep müslüman kuruluşu bu arada patentlerle ilgili bir istatistik vardı hangi ülke yılda kaç patent almış diye; heykeli çok olan ülkeler yerlerde (!)

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

onu ülkenin sahibi ilan ederek oy kaybetmesine sebep olacağınızı düşündünüz mü sayın başlık açan? hani över gibi yaparken niyet başkaysa ayrı(?)

apoyla görşmye ses çıkrmayıp legal partiye çıkaran

çifte standarttır, üstelik eşit olmayan konuları eşit gibi göstererek. terörist başı olduğunu gizlemeyen, bunun için hüküm verildiğine göre bu konuda şüphe olmayan kişiyle görüşmeye onay verip, mecliste yer almasına izin verilen partiyle görüşmeye karşı çıkmak çok adaletli görünmüyor.

10 mart 2023 kılıçdarın cumaya gitmesi

allah'ın evi size ne?

kılıçdaroğlu nun deprem bölgesinde çadırda kalması

cuma namazına gidenlerin hesabını tutan seçmen oldukça giden olacaktır, bakara makara denmesi de bu yüzdendir, başkalarının dinini ölçmeyi bırakan seçmen olalım önce.
Çadırda kalması güzel hareket, sesini duyuramayanlara hizmet ettiğini unutmayalım.

14 cumhurbaşkanı seçimi

arkadaşlar şu an zaten 13. cb tarafından yönetiliyor ülke, 12 ve 13. cb olarak sn. erdoğan görevde, o şekilde mazbata verildiği biliniyor, bu konuya dikkat etmek lazım.

14 mayıs 20203 kemal kılıçdaroğlu balkon konuşması

peki nerenin balkonundan konuşacak düşünen var mı, saray dolu, chp binası olmaz, evi mi?

akpnin şimdi de istanbul ormanlarının talan etmesi

şimdi...?

meral akşener in yüz ifadesi

dikkat çeken bakıştır. umarım yukarıda söylendiği gibi "ben demiştim" demeye hazırlık değildir unutulmasın ki kazanacak aday çalışmakla elde edilir, hiç bir adayın kazanacağı garanti değildir ve anket denecekse anket sonuçları uçurum değildi, sebep buymuş gibi davranmayalım. şu saatten sonra adayın arkasında durup çalışmak gerek o kadar.

kumar masası dediği masaya geri dönen kadın

kumar masası başkasıydı, notere geri döndü. biri kumar biri noter hangisine dönseydi?