bugün

entry'ler (22)

özer aydoğan

arkadaşlarımın ruh ikizim olduğunu ve evlenmemiz gerektiğini iddia ettikleri şahıs.

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

olaya istatistik açıdan yaklaşım:
çağımızda erkek nüfusu azalmakta ve bu azalış belli bir hızda devam etmekte. bunun sebebini ekeklerin sperm kalitesinin düşük olmasına bağlayanlar var, yediğimiz içtiğimiz çoğu şeyin kimyasal olması ve doğal besinin azlığından dolayı. velhasıl, buna ilaveten artan kadın nüfusu da var. erkek başına düşen kadın sayısı 100 iken, kadın başına düşen erkek sayısı 1,5. bu yüzden hem sayı hem de kalite bakımından düşük bu güruhtan bize hayır yok kızlar. sori.
(source: yemeklivagon)

erkek mankenleri takip eden türk kızları

peki türk erkeklerinin insta hesabı açar açmaz irina shayk ve adriana lima'yı takip etmesi?

sokakta oynayan çocuk sesi

mahallede 10-12 yaşlarında bir erkek çocuk var, tombik bir tip. bu çocuk her akşam belli bir saatte sokağa oynamak için çıkıyor ve havlıyor. evet havlıyor. bir de güzel yapıyor kerata. başta gerçek köpek sanmıştım. hayatta başarılar diliyorum kendisine.

başak burcu erkeği

RUN YOU FOOLS!!!
diye haykırarak sizi uyarmak isterim.

sen çok iyi bir insansın

bu lafı kime söylediysek kulağımızın arkasını bile atlamadan
görsel

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

ayaz. sahra. nil. bir de güneş. bu dördünden birini kabul ettireceğim elbet.

yazarların evlenecekleri kişide aradığı memleket

doyçland. danke.

allah ın cennete erkeklere meme vaat etmesi

dinden çıkmanın eşiğine gelmeme sebep olan vaad.

iki isimli kızların genel özellikleri

hemen söylüyorum: bu ismin biri kuvvetle muhtemel anneanne yahut babaanneye aittir ve m.ö. 300lü yıllardan kalmadır. şahıs bu diğer adın gizli kalması için ölümüne bir mücadele vermektedir, zira çocukluk çağında şrfsz arkadaşları yüzünden yeterince alay konusu olmuş ve yıpranmıştır. ancak tüm çabalara rağmen her şey tam ismin kep töreninde okunmasıyla berbat olur.

kürtlerin genellikle ilkokul mezunu bile olmaması

ilkokul mezunu bile olmayan o insanlar, üniversite mezunu ana-babaların yetiştirdiği hem yavşak hem kaypak çocukların 10 misli terbiyeli ve gönlü güzel çocuklar yetiştirir.
önce insan olun, okul sıkıntı değil.

i need some sleep

bir animasyon filmde çalıp çalabilecek en güzel şarkıdır. (bu linki paylaşmakla amme hizmeti yaptığımı hissediyorum. tşk.)
https://open.spotify.com/...ck/3TLYXwsMpewMEKcjwEPQ0Y

yazarların en az 10 kez izlediği film

the aviator.

yakışıklı erkek gören kızların hissettikleri

çok afedersiniz bu kesin orçonun biridir deyip olay yerinden uzaklaşırım. yapamıyorsam ve muhatap olmak zorundaysam 'karşim' diye hitap edip fatal eror verdiririm, çünkü ekserisi cümle alemin bunlara hasta olduğu kanaatindedir. ve bu tipleri bu şekilde bozmak, o ifadeyi görmek paha biçilemez, geri kalan her şey içinse master card.

gecenin karikatürü

yaz sezonuna ithafen..
(karakter sınırı varmış anasınsatim)
(img:#1136476)

insana zevk veren basit şeyler

soğuk su. ama böyle tam ayar. ne diş kamaştıracak ne de fazla yumuşak olacak. o incecik muhteşem ayar, tek yudumla size 'yumurtaya can veren allahım bu ne güzel nimettir!' dedirtecektir.

lcwaikiki ve defacto da satılan tişörtler

10 tlye aldığınız bir üründen sağlanacak maksimum faydadır. rengi atmaz ama ağzı burnu biraz kayabilir, sıkıntı yok, gene güzel gene güzel. hususen defacto çok daha iyidir. şu renk değişen tişötleri çok eğlenceli.

major lazer

edm seven herkes için 'olmazsa olmaz' kıvamına çok yaklaşmış yüce insan, kaliteli dj. bir kaç gün evvel 'cold water' isimli yeni parçasını çıkardı.

yazlığı olupta gidemeyen insan

keşke o da'yı ayrı yazsaymış sayın yazar...

anime tavsiyeleri

artık buraların hakimi One Punch Man'dir.