bugün

entry'ler (24)

pamukkale turizmin iflas etmesi

seyahatte tercih ettiğim bir firmaydı kamil koçun pahalı fiyatlatlarına kaldık.

üstteki yazarın nickinden şu an ne yaptığını bul

fizik çalışıyor her halde.

dünya üzerinde yapılmış en aptalca şey

bizim var olmamızdır ne yazık ki.

hesaplı giyim siteleri

bende aynı yardımı bekliyorum arkadaşlar bildiklerinizi paylaşın.

sözlük kızından mesaj gelince alkış tutan yazar

önümüzdeki yaz evleniyorum arkadaşlar benden uzak durun lütfen.

zayıf görünmek için tüyolar

Bu konuyu neden hortlattığını merak ettim.

filtre kahve yapabilen bir erkeği üzmek

Baristayım arkadaşlar üzmek ne kelime içimden geçtiler içimden.

163 boyunda fare görünümlü korkunç tip

187 yim 175 sıçan kılıklıların belediye tarafından öldürmelisini talep ediyorum.

sevgilinin yanında garsonu azarlamak

Ne olduğunu anlayamadan önce kafasında tepsi kırılır daha sonra diğer garson arkadaşlar ile icabına bakılır dikkat edin sert kayaya çarpmayın kimse siz egonuzu tatmin edin diye kendini ezdiremez.

garsona teşekkür eden müşteri

Ben turizm otelcilik mezunuyum garsonları aşşağılıyan bir kaç yorum gördüm günde yüzlerce kişi geldiği için bir süre sonra kimin ne olduğunu nasıl davranacağını anlamaya başlıyorsunuz zaten ki garsonlarda para alıyor ve sizde bir işte çalışıyorsunuz bankada gişe görevlisiniz yada güvenlik görevlisi yada galerici vs vs bir gün gelir karşınıza müşteri olarak çıkar bu insanlar aynı muamleyi görürsünüz.

194 kilo diye bir insanın kalbini kırmak

Bir aralar 118 kiloydum yediğime içtiğime biraz dikkat ettim 106 kiloyum şu an arkadaşlar önümüzdeki ay sporada başlıyacağım 80 90 no görmeyi planlıyorum kilo olayı halledilemiyecek bir şey değil insanın ruhu kötü olmasın ki benim ruhum kötü :(

binlerce zevk bir acıyı telafi etmez

Bence bu devirde yapılan en büyük hata sevmek sevmeyin gençler.

kim milyoner olmak isterde sorulan arkeolog sorusu

Cevap üzerine kusmak arkadaşlar böyle saçma soru mu olur.

eşitlik varsa erkekler de türban takmalı mı

Başını kapatınca müslüman olmuyor sun kardeşim ne başı kapalılar gördük sokakta para karşılığı kendini satanlar dan beter ne orası burası açıklar gördük başı kapalılardan daha müslüman elinin altında internet var onuda geçtim her evde bir tane kuran var eğer Müslümanım diyorsan açarsın okursun öğrenirsin uygulayıp uygulamamak sana kalmış arapları kendine rol model alanlar arapların ne pislik bir millet olduğunu bilmiyordur ne yemek yeme adabı ne tuvalet adabı adamlarda hiç bir şey yok turizm mezunuyum ben otellerde restoranda kendim şahit oldum sürekli yemekleri masanın üzerine döküp yemeler havluların içerisine sıçmalar hepsi bunlarda.

yazarların en sevdiği şerbetli tatlı

Kaymaklı ekmek kadayıfı köfteci yusuf iyi yapıyor.

187 cm erkek 161 cm kadın ilişkisi

Ben 187 yim şu an ki konuştuğum kız 155 bende merak ediyorum açıkçası ama boy ile ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum.

istanbul da adam gibi travesti olmaması

Bursada yeterince var gelin buyurun görün gidin jiletlilere dikkat edin.

fakirlerin ortak özelliği

Arkadaş ortamında sipariş verilirken ben tokum demektir.

uzun saçlı erkek

bence yakışıyor kendine has bir hava veriyor bende uzatmak istiyorum ama hayat şartları ne yaparsın.

ilk buluşmada hoşgeldin şapşik seni diyen kız

hoşbuduk ayol diye karşılık verebilirsin.