bugün

entry'ler (11)

necati özkan

öykü ajansın patronu ve eski subay, 80 döneminde ordudan tasfiye edilmiştir. üniversitelerde hocalık da yapmıştır. ancak bazen biraz fırsatçıdır. öğrencilerine kendi ajansı'nda kullanabilmek için projeler yaptırır. ıyi işler varsa kullanabilir.

küresel ısınma

felaket çok yakındır. yakında bence su savaşları başlar.

bodrum

küçük istanbul istanbuldan bile pahalı yemek yemeye kalksanız anlarsınız mutlakandurumu özellikle balık lokantalarından kaçın . gümüşlük n tehlike yeri bu açıdan

olcay yazıcı

hayatımı karartan doktor... güya profesör, bana benim rahatsızlığımla ilgili nerdeyse vermediği ilaç kalmadı. beni olduğumdan daha kötü bir durumda bıraktı. "şeker gibi ilaç veriyordu" benim halime bakmadan bana askere gitmemi önerdi. bana benim için iyi olacağını düşündüğünü söyledi. askerliğim çok kötü geçti. bir çok sorun yaşadım. olduğum durumdan da daha kötü oldum. daha sonra beni hastanelerde yatırdı. yine ilaçilar verdi. bir sürü şok tedavisi uyguladı. bu yüzden hafıza kaybı yaşadım. unutkan ve dikkatsiz olmaya başladım. bu durum hala devam ediyor. ayrıca çok pahalı 15dk.görüşüyor. artık bu süre tedavi için yeter mi bilmiyorum. 30dk. olursa 2kat fazla alıyor. ilk kez gittiğinizde parasını ödeyip ödeyemiyeceğinizi sorguluyor. para konusunda çok titiz. en son bana söylediği "başka doktora gidebilirsin" dedi. bu kadar süre tedavi görmüşüm dediğine bakın. artık nasıl bir doktor olduğunu düşünün. ayrıca nerdeyse hiç konuşmaz. hastalığınızla ilgili sizi hiç aydınlatmaz. konuştuğu zamanda hiç bir şey anlamassınız. sadece ilaç yazar. olcay yazıcı'ya gitmemenizi şiddetle hatırlatırım. kesinlikle ne olursa olsun gitmeyin.

kapitalizm

Kabus yaşadığımız hayat kanımızı emer psikolojimizi bozar her zaman bizi yarıştırır. Hep daha çok daha çok deridirtir. Doymak bilmez insanlar yaratır. Lükse özendirir. Tüketim mayağı yapar. Insanları psikolojik mutasyona uğratır. Kimseyi beğenmez hale getirir. Tatminsiz insanlar yaratır.

meriç koloğlu

en sevdiğim hocalarımdan biriydi. onun sayesinde saha çalışması deneyimlerimiz oldu. zaman zaman sert bir tutum sergilesede çok iyi anlaşırdık. özellikle iş hayatı konusunda deneyimlerini bize anlatması sayesinde tecrübe birikimimiz olmuştur.

stoya

Insan düşünmeden yapamıyor, nasıl düştü o sektöre acaba, güzelliğine yazık her görüşümde aşık oluyorum.

anafranil

Eski tip antidepresandır. oldukça güçlüdür.

badminton

özellikle uzak doğu ülkelerinin, çok başarılı olduğu spor dalı.

zumbara

Kayıt oldum ve olur olmaz 4 teklif aldım. Güzel bir fikir umarım, gelecekte yeni oluşumların oluşmasında faydası olur.

sırrı süreyya önder

iyi bir yönetmen , fakat iyi bir siyasetçi olmayı öğrenmedi.