bugün

entry'ler (59)

lg

3 ay önce almış olduğum ve maalesef geçen hafta servise göndermek zorunda kaldığım led tv'yi üreten firmanın ismi. markanın sloganı "elektronik şans işi" şeklinde değiştirilmeli acilen.

criminal

britney spears parçalarından biri. şarkı neyse de klipteki adam kadar şanslı biri daha varmıdır bilmem artık. hayat bu herife güzel sanırım.
http://www.youtube.com/watch?v=s6b33PTbGxk

helikopter alırken dikkat edilecek hususlar

2. el piyasası araştırılmalıdır, yarın sıkıştın diyelim kime satacaksın?

10 dakika içinde hazırlanabilen kız

nasa tarafından geliştirilmekte olan projenin ismidir.

bi14062009

sırılsıklam aşık bir yazar anladığım kadarıyla, hoş gelmiş.

cennette hiç izmirli olmaması sorunsalı

laikliğin; içki içmek ve zina yapmak şeklinde tanımlanması gafletinin somut örneğidir.

yapması göt isteyen hareketler

soyunma odasında "messi'yi bana bırakın, ben tutarım" demek.

eskişehir de yaşayıp gece dışarı çıkmayan öğrenci

adı üstünde öğrencidir kendisi. bursların yatması, evden para gelmesi, iddaa'dan harçlık çıkartılması gibi durumlarda dahi çıkmıyorsa, kendisiyle acilen oturup dertleşilmelidir.

yol çalışmasında bayrak sallayan adam

yolda seyir edenlerin ve yol çalışmasına katılan işçilerin hayatlarını emanet ettiği, bazen güneşin altında bazen de ayazda elinde kırmızı bayrak ile bekleyen, yoldan geçen sürücülerin neredeyse tamamından selam alan, genelde gurbette yaşayan kişidir.

50 karakterden uzun başlık açmak

top süren futbolcunun arkada koşan rakibi düşürmesi başlığını, (1 karakter daha uzun) açmama engel durumdur. halen nasıl kısaltacağımı düşünmekteyim. Hayır, en çok da sözlüğe üzülüyorum, en hit başlık olacaktı da.

insanlık tarihindeki en büyük buluş

tükenmez kalem.

mahsun ibo izzet alişan özcan grubu

http://www.youtube.com/watch?v=HggIhb_od8k

kredi kartının yetersiz bakiye verdiği an

küresel ekonomik politikaların arzuladığı, tüm ülkelerde sistemli şekilde borçlu vatandaş yaratmayı amaçlayan, insanları henüz kazanamadığı paranın güvencesi ile anında borçlandıran, bu buhran döneminde yapılan seçimlerde istenilen sonucun alınmasını sağlayan sistemin somut örneğidir.

samsun denince akla gelenler

çarşamba ilçesi ve tüm güzellikleri şeklinde tamamlanacak cümle.

bir erkeği ağlatmanın en iyi yolu

erkekler ağlamaz, sil gözyaşını...*

sevgiliye hasta mısın kızım sen demek

"kızım mı?" şeklindeki sert soruyla başlayan fırça yağmurunun kıvılcımıdır. eller baş üzerine konulmak suretiyle yere kapanılmalı, sözlü darbelerden bu şekilde kurtulmaya çalışılmalıdır. en olmadı, lafı edip mekandan kaçılmalıdır. nereye kadar kaçabiliyorsan artık.

çıkınca bana yalnız simit al diyen kız sevgili

"bak, sana simit aldım" diyen kızdan sadece bir level geride olan lakin yine de tebriği hakeden, üniversite dönemi bulunması halinde nimet sayılacak sevgili modeli.

acı veren anlar

"seviyorum" diye açıldığın kişinin, "biz sadece arkadaşız" cevabını vermesi akabinde seni sürekli araması ve her seferinde; onu sevmene sebep olan o güzel muhabbetine devam etmesi anı örnek olarak gösterilebilen durumdur.

kişinin hayatında iz bırakan filmler

(bkz: forrest gump)

gitmek istenen yerler

(bkz: pisa).