bugün

ona en çaresiz olduğu anda tuttuğu takımın kombinesini verin. ağlamazsa gelin ben burdayım.
dövmek.
kendinize aşık edin. uzun süre en yakını olun, beraber yatıp kalkın, her boku beraber yapın. sonra birden terk edin basit bahanelerle.
sevinçten ağlatmak için susmak yeterli, eğer acı verecekseniz normalde konuştuğunuzun iki katı kadar konuşun onun sizden fırsat bulup söyleyemediği cümleleri gözyaşı olarak geri dönecektir.
mutlu etmektir. ağlamanın tek güzel şekli mutluluktan olanıdır zira.
galatasaray lı yapın.
(bkz: komplo teorileri)
kızlara tavsiye bir erkeği ağlatmak istiyorsanız önce gösterin sonra verir gibi yapıp vermeyin sonra terk edin. merak etmeyin o erkek ne içmeye başlarsa sizi anıp ağlamaya başlicaktır.
gösterip elletmemek.
aşık olduğu kızı başkasıyla kolkolayken izletin, bakın bakalım noluyo.
Eğer müslümansa bu kişi iki tane sebep vardır ağlaması için, bunun dışında müslüman hiçbir şekilde ağlamaz. çünkü ağlamak allah'ın yarattığı kadere bir isyan anlamına gelir, tevekkülsüz bir tavırdır. ağlamayı güzel, duygulu vs gibi bir hareketmiş gibi göstermek şeytanın bir oyunudur. zayıflıktır, iradesizliktir, daha doğrusu bir hastalıktır herşeye ağlamak.

1- imanından, Allah'ın ayetleri karşısında duyduğu manevi coşkudan:

işte bunlar; kendilerine Allah'ın nimet verdiği peygamberlerdendir; Adem'in soyundan, Nuh ile birlikte taşıdıklarımız (insan nesillerin)den, ibrahim ve israil (Yakup)in soyundan, doğru yola eriştirdiklerimizden ve seçtiklerimizdendirler. Onlara Rahman (olan Allah')ın ayetleri okunduğunda, ağlayarak secdeye kapanırlar. (meryem suresi, 58)

2- savaşa gitmeyi çok istemesine rağmen imkanları kısıtlı olduğu için şerefli orduya katılamadığı için. yani yine imanından, takvasından:

Bir de (savaşa katılabilecekleri bir bineğe) bindirmen için sana her gelişlerinde "Sizi bindirecek bir şey bulamıyorum" dediğin ve infak edecek bir şey bulamayıp hüzünlerinden dolayı gözlerinden yaşlar boşana boşana geri dönenler üzerinde de (sorumluluk) yoktur. (tevbe suresi, 92)

not: bu kadın için de erkek için de geçerlidir.
küstükten sonra inatla barışmayın.
görün sonra hüngür hüngür ağlar kendileri.
bu hafta fenere galibiyeti getiren golü guiza attı deyin.
Hayalarına sıkı bir tekme atarak yada burkarak...
Parmağınızı gözüne sokun. Fizyolojik olarak ağlayacaktır. *
arabasını istemeye istemeye satmasına neden olmak yeterlidir.
sevip kavuşamadığı kız varsa o kolaylıkla ağlatabilir.
terk etmektir.

ha bir de pes oynarken elektriklerin gitmesi. o muazzam zevk anını baltalayan, içini paramparça eden, gözleri dolduran, bir anda hayattan soğutan bir olaydır. sabotaj olasılığında, birkaç gram gözyaşından sonra tüm nefretin hışımla dışarı çıkabilmesi de söz konusudur. evde denemeyin bayanlar.
erkekler ağlamaz, sil gözyaşını...*
çocuğunu doğur, ağlar.
adriana lima'nın ölmesi bir erkeği değil bir çok erkeği atlatmanın en iyi yoludur.
(bkz: allah korusun)
(bkz: en sevdiği şeyi)

hadi bakiyim.
gerçekten seviyor ise;

"seni hiç sevemedim aslında"
"seni arkadaş olarak görüyorum, özür dilerim"

yeterli olabilir.
(bkz: erkek adam ağlamaz) *
şehit haberlerini izletin. nasıl kahrolup içine ağlıyor anlamazsınız bile.