bugün

entry'ler (13)

sözlük yazarlarının favori sesleri

O'nun sesi...

vampir olmanın zorlukları

Abi sen çık güneşe ee yanıyon ondan sonra kan bi kafa yapıyor bak özellikle de aRh + olanı görmen lazım bi çekiyorsun kafa Jüpiter.

duygularını saklayamayan insan

iyi mi kötü mü henüz bir şey diyemem. iyi yanları da vardır elbet kötü de ama ben daha çok kötü yanlarından bahsedeceğim. Yani bu bende de var. Simi direk olarak sevdiğim birine belli ederim. Ona bir sürü şey alırım hediye ederim sonra daha ilgili davranırım. Kötü olduğum birine ise direk kendimi belli ederim aslında bu iyi bişey çünkü eğer sevmezsen sevmezsin ve bunu belli etmek iyi bişey diye düşünüyorum. Ama sevdiğin birine belli etmek kötü bi olay.

platonik aşk

Dünyanın en kötü şeyi olabilir. Ulan en kötüsü sen onu seviyor iken o bunu bilmiyor. Bi de eğer kankasıysan sana gelip ilişkilerini anlatır ve sende mal gibi izlersin.

yaran youtube yorumları

Çok güzelsin. Keşke ayak baş parmağını ağzıma soksan.

ayy kızlar diyen erkek

Öyle erkek varsa ben de kadınlarımız buraya bırakıyorum tabi var da neyse tartışmıyorum.

tüğlerim tiken tiken oldu diyen kız

Tüy mü cidden mi. Tüy olsa diken diken olmaz o bi kere. Bi kontrol edin siz onu.

seni seviyorum a alternatif cümleler

+seni seviyorum. Seni çok seviyorum
-teşekkür ederim.

sigaraya her gün 12 lira veren insan

Sigaraya 12 TL vermek saçma git onun yerine yemek al.

en itici hitap kelimeleri

Baboş ne Allah'm. Adam baboş diyince ayrı bir zevk mi duyuyor anlamadım ki

yemeksiz düğün yapan fakir

Ulan bir kere evleniyorsun onda da yemeksiz düğün yapıyorsun be anlamı kaldı bu düğünün. *

eski sevgiliyi unutmak için yapılanlar

Bence unutma sonuç olarak onunla da güzel anıların oldu. O da seni mutlu etti. Mutlu olduğunuz anları düşün. Ha eğer kötü bir şekilde ayrılırsınız. Kesinlikle başka bir erkeğe gitme. Çünkü o sırada mantıklı düşünemiyorsun. Kendini biraz rahatlat biraz kafanı dağıt gez dolaş alış veriş yap. Ama başka bir erkekle kesinlikle ya da kadınla sevgili olma. Onu unutmak için başkasını kullanma.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

Bunu ciddi anlamda söylüyorum geçen gün eski sevgilim bana seni yanlışlıkla aldattım dedi. Yanlışlıkla nasıl birini aldatırsın ki. Bence bu