bugün

entry'ler (197)

sevgiliyle sevişirken angelina jolie ye yakalanmak

(bkz: yaz kızım 300 torba çimento)

eteği açan kadına bakmayan erkek

dinine bağlı müslüman erkektir. şeytana uymamıştır.

şehirlerin tek cümlelik özeti

ankara: aynı gece pavyonda çubuklu yaşar la eğlenebilip, meyhanede neşet ertaş la hüzünlenebileceğin şehirdir

erdal beşikçioğlu

küçüklüğü su geçmiş, gençliği bira geçiyor olan, yaşlılığı ise viski ile geçecek olan oyuncudur.

kürt çocuklarının acayip zeki olması

yanlış ve kanıtsız tespittir.
ilkokul 7. sınıfa kadar batman da okudum. sınıfta tek türk asıllıydım ve açık ara farkla okul birincisiydim. ancak 7. sınıfta lüleburgaz a geldiğimde aslında okul denen şeyin çok kolay bir şey olmadığını öğrendim. doktor mühendis hayalleri varken artık ne olursam şükür düşüncesine geçtim.

yalan dünya yı beğenmeyen insanlar

yönetmeninin akasya durağı nın yönetmeni ile çok yakın akraba veya arkadaş olabileceğini düşünen insanlardır. Haklıdırlar.

bdp vekillerinin dokunulmazlığının kaldırılması

çok isabetli bir karardır. ancak hiç bir ceza almayacaklarını türkiye'nin haritadaki yerini bilmeyen siyahiler bile bilmektedir.

5 ekim 2012 suriye nin hatay ı vurması

sonunda türkiye nin zararlı çıkacağı kesin olan oyunun bir parçasıdır.

4 ekim 2012 salakları

Türkiye'nin gücünü kabul etmeyenlerdir. türk değillerdir. soysuz orospu çocuklarıdır. vatan için şehit olmayı yok yere ölmek olarak tanımlayan babası belli olmayan kişilerdir. geneli atatürkçüdür ama atatürk bu durumda olsaydı kesinlikle savaşı desteklerdi onu anlayamayan geri kafalı mallardır.

4 ekim 2012 salakları

Suriye'ye saldırmamıza karşı çıkan topluluktur.
Suriye istediği zaman sözde yanlışlıkla top mermisi atsın 5 sivilimiz hayatını kaybetsin kimseden tepki çıkmaz, Türkiye Cumhuriyeti ordusu suçlu Suriye askerini vurunca kıyamet kopsun. yok amerika nın oyunuymuş iran güçlüymüş çin sikermiş. bunlar güçlü diye biz hiçbir şey yapmayalım mı? gelen vursun giden vursun oh ne ala.

solcu mc donalds a sağcı simitçiye

ülkemizde yaşanan klişe olaylardan biridir.
ülkeyi savunmaya gelince atatürk ü yüceltmeye gelince işçiyi emekçiyi ezileni korumaya gelince solcu iyi ancak kapitalizme karşı olan bu solcular arkadaş ortamında cool olmak için mc donalds a gidince bir şey yok.
aslında ezileni emekçiyi işçiyi kendinde yaşayan sağcıdır. solcuların sözde yaptıklarını her zaman yapmalarına rağmen yapmamış gibi gösterilirler. alttan alır sessiz kalırlar. çünkü mevlana nın öğütüdür sabırlı olmak ve kavgadan uzak durmak. ekmek almak için elini cebine atar bozukluk fazladır ama değeri azdır. alır ekmeğini bugün de karnı doyacağı için şükreder.

türk olmayı üstünlük falan gibi bir şey sanmak

an itibariyle bütün türkler'in hissetmesi gereken şey.
Orta Asya'dan Anadolu'ya kadar basmadık toprak diz çöktürmedik devlet bırakmadık. yeri geldi bizans'ı vergiye bağladık yeri geldi bizans'ı fethettik. hz. peygaberimizin müjdelediği güzel komutan en nihayetinde bir türk'tü. hem de gencecik 21 yaşında aslanlar gibiyidi. öyle ki istanbul'u osmanlı şehri yapmak için gemileri karadan yürüttü dev toplar döktürttü. 3 kıtaya hükmeden kanuni, küçücük beyliğiyle bizans'a kafa tutan osman bey, avrupa'nın tanrı'nın kırbacı dediği atilla, çinliler'i dize getiren teoman; hepsi bir türk'tü. türk olmamla sonuna kadar gurur duyuyorum. hatta en yüce ırk türk ırkıdır.
(bkz: bas eksiyi moskova nın köpeği kızıl komünist)

yazar nicklerinin google translate çevirileri

türkçe: vikingmetal666
ingilizce: vikingmetal666

kendimizi böyle kabulleneceğiz ne yapalım.

babanın inşaat işçisi olması

ailenin geçiminin zor olması durumudur. Ancak yaz aylarında babanın erkek çocuğu varsa onları da inşaata götürüp çalıştırır.

yazarların telefondan attığı son mesaj

balkondan gelen ses senin mi lan.

leyla ile mecnun

behzat ç. ile birlikte türk televizyonunun zirvesindeki dizi.

ilk kez kitap okuyacaklara tavsiyeler

metal fırtına vb. bilim kurfu macera kafadan uydurma kitaplar okumayın.

vikingmetal666

ben olan yazardır. vikingmetal666 yı ilk defa uludağ sözlükte kullandıktan sonra kendini bu isimde bulup üye olduğu heryerde bu nicknameyi kullanmıştır.

tipsiz insanların en büyük problemi

kızsa kendini ayrı bir triplere sokup eliyle ikide bir saçını düzeltmesi, özenti olaraktan yaptığı havalı hareketler eğer erkekse dikkat çekmek için elinden geleni yapan biri bakınca da ne baktın havasında hareketler en büyük problemleridir.

muhteşem üçlüler

üç hürel