entry'ler (24)

akp li kurumlar

Maalesef her gün yenileri eklenen kurumlardir, siktiredin amk, müstahak bu millete...
+ abi tayyip götümüzü zikti
- lan yapcak tabi adam yol yapti olm

+ kardesim bak ülke elden gidiyor, ac gözünü
- yol ama yol, boyle asfaltli filan, cuf cuff yol vaar

evlenince çok hatta her hafta sevişiriz diyen kız

(bkz: tavsan)

cennetteki yasak meyve

Yasak meyve sonunu bildigi biseyle kumar oynamaktir, ulan ilahsin sen ilah, her seyi biliyon e o elma yenilcek onu da biliyon ne diye iddaalasiyon seytanla da kaybediyon? Lan mantikli olsana, töbe ya sinirlendim Allah'im

uçan spagetti canavarına anal yapan ateist

Anal yapmak bizdede günah olm, normal yapiyoz. Amina koduklarim saka maka anali gunah yapip, 9 yasindaki kizlara 'tecavüzü' helal kilmak nedir lan, sonra gelip burda trollemek filan, he amk he dunyanin en iyi 100 insani musluman dunyanin en gelismis ulkeleri islam ulkeleri dunyaya baris kardeslik getirdiniz amk sakala tapan kàbede puta tapan sözüm ona hak yolculari... Konu dagildi kusura bakmayin, ne diyoduk? Ha anal, evet müminler, anal bizdede günah, oral verim abime?

cinayet romanı sonuna yazılabilecek en son cümle

Ve son kez ayni kelimeleri tekrarladi ölümün oldugu bir yerde daha ciddi ne olabilir

kent kart

Izmirde yasiyorsan yaninda paran olmasin kentkartin dolu olsun abisi, kentkarti boynuna zincirle asanlar var yeminle bucada. Iyidir ama, kucuk tatli bir ulasim karti

ben yavaştan yatanzi diyen kız

Agzinin ortasina bokumu sokcam kendine gelcek, yatanzi ne lan? Bunlar da yeni moda oldu, yok yatanzi, yok akanzi... He gerizekali he, kafana beynine sokanzi

ne kadar sevcem desen de kürtleri sevememek

Ya harbi bu sözlügün fasist yazarlarindan gina geldi amk, birader nedir derdiniz bunlarla ya? Ciddi ciddi merak eder oldum, ulan adamlara karsi kin bitmedi gitti ya, ben canakkaleden filan örnek vercek degilim aga, yarin birgun bacin kürt birine asik olur o kürt diye yerdigin adam bacina namusum der, belki sen kürt bi kiza asik olursun, o kiza namusum dersin... Belk bir gun ben insanim dersin, tum irklar kardestir, eskiden ben kallestim dersin, ama nerde?

selçuk inan

Bu adam 1.5 yil önce nasil bir gunah islediyse hala etkisini surduruyor, lan adam turkiyenin en iyi ortasahasi diyenler var hala, eger dogruysa milli takim yapragi yedi, yaprak derken ne demek oldugunu biliyosunuz olm, bildigin yarraga yedik

bakire olmayan kızlar ve sözlük erkekleri

Bakire olmayan o kizlarin hödük sözlük yazarlarindan cok daha namuslu oldugunu dusundugumu belirtmek isterim, lan sana ne abisi sana ne?? Bakire degil diye demedigin kalmaz, yolda gordugun her kizla yatmak icin canini verirsin sonra burdan gelip, kasardir, vericidir , orospudur he amk he vericidir de sen ne kadar alicisin, barzo

patlak kıza değer veren geniş

Lan yavusaga bak, genis diyo bide, senin bakire olup arkadan en az bizim kadar 'genis' olan kiza verdigin degerle aynidir!!

ateistlerin ve deistlerin hergün adam öldürmesi

Ateist ve deistlerden cektigimiz nedir ey ahali? Adamlar zamaninda Sivasta, K. Marasta katliam yaptilar, daha da yapiyorlar, bu atlara tapan ateistlerden bizi kurtaracak akli selim insanlarin bulundugu bir topluluk, baris icin canlarini veren sagduyulu tatli insanlar yok mii?? (bkz: Isid)

akp yi protesto edebilecek başörtülü bacı

Bulundugunda eli öpülesi bacidir, gercek dinini yasayan bacidir, boylelerine saygim sonsuz aga benim, bacimiz farkindadir durumun, dinini kullanarak rant saglamaya calisanlara göz actirmiyordur, helal olsundur.

pandev sneijder bruma gelirken geride tek kalmak

Fenerbahceliyim ama zevk almaya calismak en mantiklisi, eskiden sabri vardi lan ne guzel, kafamiz rahatti.

fıstık var turşu var bira yok

Buzlu badem var bira yok, napayim simdi ben bu kadar buzlu bademi?? Haa tamam tamam denerim sonra

nazım hikmetin kendi sesi

Sesi tizdir, nitekim borazan gibi de olabilir hic farketmez, adam sanatci degil ki lan, turkiyenin gelmis gecmis en buyuk sairlerinden biri, ki bana gore en buyugu. Kalkip bu adamin sesiyle soluguyla entari yapmak sacma kalemiyle yuregiyle ilgilenmek gerek

şifreli konuşmak

Kucukken par dili diye bisey denedik arkadaslarla, sifremize sicayim.. Her hecenin basina par getiriyorduk mesela seni seviyorum derken parSE parNI parSE parVI parYO parRUM gibi salakca biseydi, harbiden su an dusundum de parBEY parNÎ parMÎ parZÎ parSÎ parKÎM

denizi tokatlayarak yüzen kürt

Karini tokatlayarak siken kürtle aynidir.. Irkciligin alemi yok

Edit: kürt degilim

wireless ına şifre koymayan komşu

Manyaktir, benim babamdir o komsu, gecen yil kol gibi fatura geldi, yanda universite ogrencileri vardi ulan iclerinden biri piyasadaki tum dizilerin sezonlarini indirmis, bana da verdiydi bi kac film, hakkini inkar etmiyim.

allah boy vermiş gerisini koy vermiş

Reeecep taayyip erduvan, recep tayyip erduvan.