bugün

entry'ler (265)

dünya lideri recep tayyip erdoğan

paralel bir evrende bile dünya lideri olması mümkün değildir.

katy perry dark horse klibi soma ilişkisi

http://www.youtube.com/watch?v=0KSOMA3QBU0 bugün farkettiğim bir şey sayın arkadaşlar. komplo teorilerinden nefret ederim ama böyle bir dünya da yaşayıp kıllanmamak mümkün değil. hele ki yaklaşık üç ay önce yayınlanmış bir klip iken. başımız sağolsun tekrardan.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

sonucuna göre değişir ama daha fazla pişmanlık veren yapılmayandır. çünkü içinizde acaba yapsaydım ne olurdu gibi bir düşünceler silsilesi dönüp durur. yaparsın oldu ya kötü sonuçlar doğurdu ona göre davranırsın bişeyler yaparsın ama yapmazsan hep acaba yapsam ne olurdu der durursun. bazen cesaret gerek yoksa korkaklıkla geçmez hayat. şimdi bu dediklerimden sonra kızın evinin önüne gidip ilanı aşkta yapmayın babası çıkar vurur mazallah.

türk kahvesine türkiye kahvesi diyen kürt

amerikan futboluna amerika birleşik devletleri futbolu demesini ingiliz hakem yerine büyük britanyalı hakem demesini rus güzellerede rusya federasyonu güzeli demesini beklemekteyiz.

i follow rivers

günlerdir bıkmadan usanmadan dinlediğim şarkıdır. bilgisayarı ve interneti sadece şu şarkı için kullanır oldum. aslında ilk çıktığında da dinlemiştim ama nedense şu aralar kulağımdan eksik olunca krize giriyorum. her türlüsü güzeldir ama kliple birlikte orjinalinin yeri ayrıdır. dinleyin dinletin böyle şarkılar az gelir mesela ben günlerdir yan daireme aralıksız dinletiyorum merakla bir yeter be demelerini bekliyorum ama bakalım henüz gelmediler.

yazarların pes oynarken aldığı takımlar

santos yada celtic bilemediniz atalanta. karşı taraf real madridi yada barcelonayı alınca bol gollü bir maç sizleri bekliyor daha doğrusu pozisyon zenginliği çok olan fuhuş. denedim gördüm.

unutulmaz dizi replikleri

suzan : ben sana ne yaptım celal ?
celal : ateş bilmez nasıl yaktığını
ekmek teknesi.

gezegen alacaklara tavsiyeler

dört taraftanda güneş alsın.

nadir bilinen güzel şarkılar

lifehouse - everything http://www.youtube.com/watch?v=fjDojEOiMcE .

erkeklerden asla duyulmayacak sözler

şu çocukta çok hoşmuş .

biz pandik atmayı da iyi biliriz

sayın sözlükçü arkadaşlar evet itiraf ediyorum çok iyi biliyorum ama benim suçum yok hep dördüncü sınıftaki piç arkadaşlarım yüzünden. ben evden okula okuldan eve arada da yolumu uzatıyordum tüm sosyalliğim buydu. ama sözüm ona piç arkadaşlarım internet kafelerde pandik atma derslerini alıyorlardı. dersten kaçıp pandik nasıl atılır nereye atılır hangi parmak kullanılır acı nasıl verilir nasıl tarzları var hepsini öğreniyorlardı. bir gün ahmet sende gel dediler gitmedim tabi ama olmuyordu kızlar bile atıyordu artık işin boku çıkmıştı. sınıftan azıcık domalanın cinsiyeti değildi önemli olan anında bir parmak hunharca zıplatıyordu masum insanı. uzatmayım kurda kuşa yem olmayım dedim ve öğrendim ama bende bu şansla hoca yakaladı bizi hepimiz sıra dayağına çekildik. karı ne vurmuştu elimize değnekle. şimdi dayak yok arkadaşlar kıymetini bilin umarsızca pandik atın sağa sola. kalın pandikle.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

beni öyle karanlıklara attın ki evde olsam şu an yaşamıyordum.

suzan suzi

lan bican ulan bican yaktın beni be zaten içim dışım yanıyor birde sen yak anasını satim http://www.youtube.com/watch?v=76aDBi3W_h8

reddedilmek mi yoksa terk edilmek mi daha kötü

terkedilmektir kim ne derse desin. reddedildiğiniz zaman bir şey yaşamamışsınızdır ki sadece hayalinizde vardır o kadar sarılmamışsınızdır öpmemişsinizdir. tanımamışsınızdır bile. ama ya terkedilmek hiç beklemezsiniz sonuna kadar gidecek dersiniz sabah bir uyanırsınız ve gitmiş neden gitmiştir nereye gitmiştir bilemezsiniz. daha dün sarıldığın insan bir yabancı olmuştur senin için yine sarılmak istersin öpmek istersin ama o insan yoktur o bedende. yani şanslıysanız reddedilin arkadaşlar. bırakın hiç bişey yaşamamış olun inanın yaşadıktan sonra unutamıyorsunuz asla.

panik atakli yazar

psikiyatri çalışıyordum önümde duran notta panik ataktı sonraki not intihar durumu okudum geçtim ama aklıma sevgilimin defalarca buna yeltenişi geldi kötü oldum bir yandan da tartışıyordum onla bende de panik atak olduğu için yine nefes alamamaya başlamıştım kötüydüm. darlandım camı açtım durdum biraz sonra bir sözlüğe gireyim dedim kafam dağılır belki ve hiç tanımadığım birinin bu haberini okudum. içim sıkıştı gözüm doldu ne denir ki yapma be kardeşim gözünü seveyim yapma kimimizin hayatı mükemmel ha herkesin derdi var ama yaşıyoruz ya inadına yaşıyoruz sende yaşa. elbet geçer bu günlerde. allah yakınlarına dostlarına ve biz sözlükteki kardeşlerine bağışlamış. geçmiş olsun panik atak kardeş en kısa zamanda aramıza dönmen dileğiyle.

ben bu yazıyı kate upton a yazdım

seni sağdı mı birisi.

partilerin isimleriyle alakasız oluşları

adalet ve kalkınma partisi adaletten epey uzaktır herkes görmüştür herhalde artık olanları. cumhuriyet halk partisi halkın partisi olmayı bir türlü başaramamıştır. milliyetçi hareket partisi hareket yönünden hep pasif kalmıştır. barış ve demokrasi anladınız sanırım söylememe gerek var mı bilmem. ee ateyistler bunlarda mı tesadüf yani söyleyin.

ak parti nin terörü bitirmesi

merak etmeyin siz kendileri o koltuğa oturmuştur bakınız devlet terörü.

artık moderasyonun formatı neyim siklememesi

otomatik moderatöre almışlardır belkim.

kemalistleri bu ülkede istemiyoruz

tavuk yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmemiş sözünü akla getiren başlık.