entry'ler (30)

emlak balonu

Balonu oluşturan bizim kendi insanımızdır. iyi araştırmadan mal sahibi olmaya meraklı milyonlarca emekçi, ederinin kat kat üstünü o zengin insanlara çeşitli yalanlara kanıp alıyorlar. 3 sene sonrada ben bunu niye aldığım paraya satamıyorum oluyor. Birincisi kar etsin param diye emlak alınmaz. Sana lazımsa alınır. He paran var korkuyorsan erir diye. USD, EURO, ALTIN vs bunlarda tut paranı. Merak etme 10 sene o evin eskidiği kadar paran eskimez. He gerçekten sana bir mal lazımdır kendin oturacaksındır al ozaman. Onuda mahalle emlakçısı annecim, teyzecim, amcacım, cok ıyı fiyat kacırmayalım dedi diye gitip hemen alma. Once internetten bir araştır bir sürü site var. Siteleri tararken zaman kazanmak isteyenler, emlak arama motorlarına yönelebilirler örn https://tr.flatfy.com/ Onlarda tüm sitelerdeki ilanlar çıkıyor. Para kolay kazanılmıyor kimseyi sevindirmeyin. Bir de zengin adam asla ve asla malını satmaz. Ne zaman satar çok iyi kar yakaladıgını dusununce. Ozaman da satar hemen benzer malı ucuza yakalayıp karıda bir güzel afiyetle yer. ister business ne, ister başka bir şey. Ama alıcı elindekinin PARA olduğunu bilmeli. Kolay kolay vermesin.

burun estetiği yaptıran tipler

işin etik kısmını bilmem ama, üniversitede bir tane bile kız arkadaşı olmayan yamuk burunlu bir arkadaşım burun estetiğinden sonra 2 sene içinde taş gibi bir hatun ile evlenmiştir.

ingilizce çalışmak için web siteleri

ingilizce özel ders almak için yabancı özel ingilizce öğretmenleri bulabileceğiniz bayağ güzel bir ortam https://preply.com/tr/ingilizce-e%C4%9Fitimi/skype
ingilizce konuşma pratiği için bire bir efsane bir çare. Yanlız ücretleri pek ucuz sayılmaz. Yine de bir sürü farklı ücrete özel ingilizce öğretmeni bulmak mümkün. Daha hızlı öğretmen bulmak için arama fitrelerini kullanmayı unutmayın.

en itici erkek isimleri

toprak . deniz . doğa . tom. jack . david . bunlar on planda.

dövme yaptıracaklar için öneriler

olum yaptirmayin . efendi olun . ne oyle garip garip adamlara ozeniyosunuz. bak sonra pisman olursunuz .

ziraat mühendisliği

bi sike yaramayan meslek.

2014 yılında teknoloji çağında para kazanamamak

muhtemelen mega holdings gibi sacmaliklara takilmistir diye tahmin ediyorum . olum gidin adam gibi alninizin teriyle kazanin ekmeginizi milleti kandirarak degil.

ygs 2014 e girenlerin 2015 lilere tavsiyeleri

yatarak gecirmeyin lys mat fizik kimya calisin.

kısa boylu kızların daha tatlı olması

basligi acan arkadas 2 metre oldugu icin 2 metreden kisa her kiza sarkmaktadir.
buyuk oynamaktadir. takdir ediyorum.

teravih namazı diye pes e gitmek

küçüklüğümüzün en aksiyon dolu anlarindan biri olarakda kayitlara gecmistir.
(bkz: internet kafeye gitmek)

20 saat uyumak için nedenler

yurtta kalmakta bir sebeptir.

üç artı bir evde tek başına yaşamak

2 gundur yasiyorum . berbattir. kafayi yemek uzereyim . ne lan bu neyse sadede gelelim
-kisacasi tavsiye etmiyorum.

türklerin üstün olduğu konular

geneli zekidir.

sözlük yazarlarının en nefret ettiği 3 şey

1-terör
2-sabah erkenden uyandirilmak
3- mal mal başlık açan idealist tosbalar.

konya selçuk vs samsun 19 mayıs

2 sininde hakkinda bilgi sahibi degilim aydinlatin lutfen.
üniversite olarak

sözlük yazarlarının ayakkabı numaraları

(bkz: 42)

gece sinekten uyuyamamak

uykusuz kalmaya neden olan iğrenç sebeplerden biridir.
(bkz: ibne sinek)

12 milyar yıllık şanlı kürt tarihi

kürtlerin gotten uydurmasi .

öcalan seneye bu meydanda sizi selamlayacak

babalari belli olmayan bir takim soysuz sopsuzlarin ozgurluk adi altinda hayaller kurmasidir.

ahmet kural

en sevdiğim oyunculardan biridir kendileri.