bugün

entry'ler (13)

babanın bazen cevap vermemesi

işine gelmediği için geçiştirmesi gibidir.

tüm cemaatler şerefsiz birer kurumdur

Cemaatler ve türevleri bu ülkeye gelebilen bir oluşum değildir. Din, Allah deyince bizim yelkenlerimiz iniyor. Bu konuda kandırılmaya çok yatkın bir millet olduğumuz için böyle her türlü girişim engellenmelidir.

eşler arasındaki yaş farkı

Aynı yaşta olmamalıdırlar. En az 3 en fazla 7 yaş olması iyidir. Erkek kadından net bir şekilde büyük olmalıdır.

fetullah gülen vs hasan sabbah

Hasan Sabbah' ın olayı bir tık daha farklıdır. Hasan Sabbah insanları toplu ölüme ikna edebilmiştir. Gülen'in durumu daha farklı ama yapabilmiş olma nedenleri aynıdır. Din.

kuaföre para vermem diyen kız

Vermek istemesen dahi vermek zorunda olduğun bir olay. Kuaför bayanların hobileridir ayrıca ne demek para vermem?

cuma namazına gelen ateist

Çevreye ben ateistim demek yemediği için gelme zorunluluğunda olan kişi.

bilmiyorum deyip her seyi bilen insan

Millete bir şeyi açıklamaya, anlatmaya üşenen insandır.

sabaha karşı gelen açlık hissi

Bastırılmadığında en iyi kilo alma yöntemidir. Şiddetle o hissi öldürmenizi öneririm.

insanı salak yerine koyan bireye salak rolü yapmak

Acayip zevklidir. Karşındakii ondan habersiz trollersin ama o da seni trollediğini düşünerek sevinir. Susmalara dayanır.

tüm sosyal ağlarda aynı şifreyi kullanmak

Yaptığım bir şey. Şifre unutma derdi yok, rahat vesselam.

hayvanat bahçesi

Hiç gitmediğim, gidilmesini de hayvanlara yapılan eziyetten dolayı uygun bulmadığım yerdir.

kafa boş şekilde uyuyabilmek

Kafam ne kadar dolu olursa olsun uykuya düşkünlüğümden ya da kişiliğimden gelen gamsızlıktan dolayı bazı geceler hariç hep kafa boş şekilde uyurum. Huzurlu bir durumdur.

dişçi işini yaparken dişçinin yüzüne bakan hasta

Doktoru acayip geren bir durumdur. Babamdan biliyorum doktor güvenilmediğini hissedip tribe giriyor. Yapmayın arkadaşlar bakmayın dik dik şu dişçilere.