saçını evde yapan kızdır, cimri olması muhtemeldir.
sevgilisi ya da eşi kuaför olması yüksek ihtimal olan kız.
ağdayı kaynatıp evde cart diye çekerim diyen kızdır.
Bendendir.
kuaför olmazsa olmazı olmayan kızdır.
saçı kısa kızdır.
karttan çektirir.
Ya çok becerikli ya da çok pasaklıdır.
Bendendir. Saçlarını kesmeyi de öğrenmiş hatta küçük çaplı bir sektör oluşturmuştur arkadaş cevresinde.
öyle bir şey imkansızdır, ama kuaföre verilmek zorunda kalınan para gratis/watsons gibi yerlerden alınacak bazı ekipmanlarla en azına indirilebilir. ben de bunu yapıyorum.
vurduruyodur.
bakımsız çirkin diyenler banko daha çirkin.
not :erkeğim beyler aman diyeyim.
fakirdir.
Becerikli biri olduğumu biliyorum, görüyorum ve arttırıyorum.

Keyif pezevengiyim.

Kuaföre de para veririm.

Ayrıca (bkz: olta).
"Vermesin vermesin de, sonra kendi aldığı açıcı boyalarla, saçlarını da mahvetmesin" demek istediğimdir:

Ben saçlarıma, hazır aldığım bir açıcıyı uygulamıştım ki, sonra başıma pişmiş tavuğa gelenlerin aynısından şeyler gelmişti...

Bu yüzden dikkatli olacağım artık, sizlerin de başına böyle bi şey gelmesin tabii ki de.
Ya kuafördür, ya kuaför sevgilisi vardır, yada her gittiğinde kasa arkasına geçiyodur.
O kız değildir, bi yanlışlık vardır dikkat edin.
Vermek istemesen dahi vermek zorunda olduğun bir olay. Kuaför bayanların hobileridir ayrıca ne demek para vermem?
(bkz: ulan frida kahlo)
Makas kullanmasını bilmeyecek kadar gerizekalı,
Boyayı tutturamayacak kadar bilgisiz,
Kaşını bile düzgün alamayacak kadar beceriksiz,
Ve hemcinsi bile olsa orasının burasının tüyünü aldırabilecek kadar tiksinç,

Değildir.

Bir de parası yoktur. Olabilir.

Hayırlısı.

Not: Aslında para harcama endişesi insana her alanda level uplatıyor.
Sevgilisi versin bi zahmet.
kız dediğin her hafta kuaföre uğramalı, aksini iddaa eden vurduruyordur.
evlenicelecek adam gibi adam kızdr.
insanın kendi kaşını alabileceğini, kendi saçını kesebileceğini düşünenlerin gerçek olduğunu görmemi sağlamış meseledir. iddia ediyorum ki, en mükemmel kuaför bile düzgün bir şekilde kendi saçını kesip, kendi kaşını alamaz. eğri olur, düzgün olmaz, ha "eğri olsun o kadar da sorun değil." derseniz siz kendi kendinize halledin işlerinizi.

bok gibi bir saç rengi, eğri bir saç kesimi, yoplak yoplak kaşlar, yarısı alınmış yarısı alınmamış ya da alınırken kırılmış beter olmuş, kimi batmış kimi çıkmış kıllar ile gezmek isteyen kuaföre para vermesin. vereceğiniz üç kuruş para çektiğiniz zahmete değmez yani. "ben becerikliyim yapıyorum ya." diyenler de üzgünüm ama yapamıyorsunuz. siz yalnızca yaptığınızı zannediyorsunuz, maskara gibi geziyorsunuz ortada, kimse de ayıp olmasın diye bir şey demiyor.
akıllı kızdır. kuaföre vereceği parayı başka ihtiyaçlarda kullanan kızdır.