bugün

entry'ler (18)

yakışıklı bir erkeğin yalnız olmasının nedenleri

Ağzı laf yapmiyodur tiple hic bi alakasi yok bence çünkü sevgilisi olanlarin çogu yakisikli deil . Etkileyici konuscan ikna etme kabiliyetin olcan asiri ozguvenin olacak .

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ali kınık son bir defa ahmet Şafak vay delikanlı gonlum .

3 mayıs türkçülük bayramı

Her türlü haksizliga karsi asil bi baskaldiri hareketidir CcC .

3 mayıs 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

Ben bi galatasaraylı olarak tüm takimlara saygi duyarim ama fenerbahçenin yapti kaleşlik o maci Beşiktaş hukmen kazanmasi gerekiyodu aziz Yıldırım istifa fenerbahçeyi sikebahce yapti .

gereksiz bir bilgi ver

Bu soruyu soran arkadas gereksizdir bence .

bu saatte sözlükte takılan kız

Muhabbet ettmek isteyen kız varsa yazsin ozelden geceler uzun sohbetsiz gecmiyo .

gezi parkına cami yapılsın kampanyası

Gezinin yakininda zaten cami var .bukadar aşırı olmasinin bi mantigi yol .

toplu taşımada sinir bozan tipler

Yaşlı dayıların ve teyzelerin hep genclerden ywr istemesi sanki genclerin yorulmama ozeligi var amk ...!!!

çok seksi ve yakışıklı erkek olup yalnız olmak

Dışarı çıktığında herkezin çift olduğunu görmek tek safın kendin oldugnu gormek yalnizligin aci gercegidir .

erkeklerin derdi seks kızların derdi para

Kiminin parası kiminin hayır duası kiminin aşkı .

kütüphane de seks yapmak

Kütüphanede kimse olmadı zaman liselilerin yaptigi fantazidir .

masturbasyonu sekse tercih eden kız

Hiç kimse mastürbasyonu sexe tercih etmez kendimden pay bicim çift ayarliyamayanlar mecburiyetten yapar mastürbasyon insanı tatmin etmez sadice haraleti alır doyumluk duygusu vermez .

duygusal anlamda dibe çökerten müzik önerisi

Arsız bela arabesk repler felan yada damar türküleri ama ağlamak hiç bişeyi cozmez.

hangi elinizle mastürbasyon yapıyorsunuz anketi

Malesef sık sık yapmak zorunda kalıyorum ihtiyaçtantan dolayı sağ elimle sabunla köpürtüp güzel bi kızı hayal edip 10 dk asılıyorum sonra bütün içimi döküyorum.

aziz yıldırım

Bırakmalı bence arenadaki derbideki Cüneyt çakırın hatalarını hepimiz gördük adam fenerbahçeyi şikebahçe yaptı .

güzel günler göreceğiz

Allah bi yürü kulum dese gerisi zaten gelir .

sürekli insanların ayaklarına bakmak

Etek giymiş bi bayansa erkeklerin ister istemez gözü kayabiliyo art niyet aramayin .

seviştikten sonra yapılacaklar

Sanki sevistikte omu kaldı arkadaşlar en az 40 harfmis gghhjnvsaathbbnnh .