bugün

entry'ler (11)

okey oynayan başörtülü

az önce karşılaştığım ve beni gülme krizine sokan başörtülüdür.
görsel

sinopa yağan taş büyüklüğündeki dolu

an itibariyle görünce hayretlere düştüğüm olaydır.
https://www.facebook.com/...e/videos/694451167387041/

sözlük erkeklerinin en son okuduğu kitap

insan kandırma sanatı - sosyal mühendislik.

sözlükte kız var yalanı

barzani sözlük açsa daha çok kız gelirdi ya, kız olarak görünenlerin çoğuda pasif gey, açık ve net.

sözlük kızlarının makyaj malzemeleri

paradise fotoğrafı öyle bir çekmişsin ki, ekranı ters çevirmek zorunda kaldım.

milli gelir 30 bin dolar olursa

hepimiz kendimizi pablo escobar gibi şomine karşısında viski içerek hayal ettik, fakat milli gelir 30 bin dolar olursa benzin litresi bin dolar olur.

melisa kalp

sözlüğün abazalarını başına toplayan harun abi.

bomonti nin 10 numara olduğu gerçeği

Bir öğrenci olarak, finaller bitse de yaz tatili başlasa, yazlığa gidip yılın yorgunluğunu üstümden atsam diye gün sayıyorum. Sahile inip arkadaşlarla müzik yapmak, bu coşkuyu bomonti yudumlayarak yaşamak... Akşamları yazlık sitelerde kalanlar bilir, ortak toplanma alanları vardır, masaya toplanılır, okeyler oynanır, bomontiler yudumlanır. Bu bir rutindir bir çok insan için, ilkbahar sonbahar kış, çalışarak yorularak geçirilir, yaz ise, dinlenerek eğlenerek bütün bunlar her yıl aynı kalsa da, değişen bir şey vardır. Yeni görünüşüyle bomonti 10 numara olmuş, daha bir canlı daha bir renkli. Bu yıl güzel anları paylaşırken çektiğimiz fotoğraflarda değişen tek şey o olacak sanırım.

sevgiliyi boynundan öpmek

sol frame gelince dolapta bira var sandım. hemen mutfağa gidip dolabı açtım baktım ki bir de ne göreyim. bira olması gereken yerde hiçbir şey mevcut değil. mecburen gittim tekele aldım birkaç şişe. durup dururken canımı çektirdiniz buz gibi efesi nankörler.

uludağ sözlükte yazar olmanın ilk kuralı

trolllüke mallık arasındaki ince çizgiyi unutmak.

sobalı evde büyüyen çocuk

o çocuk en şanslı çocuktur kimilerinin parası olur mutsuz olur kimilerinin parası olmaz ama mutlu olur.