bugün

entry'ler (153)

rusya dakiler kızsa burdakiler ne

hepsi am sonuçta. bu açıdan bakarsan fark yok aslında. tek sorun burdakilerin kezban olması.

evli olduğu halde sevgilisi olan erkek

hergün aynı bulgur yenirmi amk. tabi olacak.

türkiye nin en yaşanabilir illeri

cizre
sur
silopi.

sürekli konuşan insanların zeka seviyeleri

Genellikle arkadaş grubundaki sessiz sakin olan benimdir. Ara sıra konuşurum çünkü o kadar boş konuşurlar ki, ilgimi çekmez ne dedikleri. Bu kadar konuşacak ne var lan deyip, suratlarına çakmak isterim hep.

fakir kızla sevişilir mi

Verse nefess..
Yok canım iğrenç bence. düşünsene hacı şakirle yıkıyordur kukusunu ıyy.

yazarların en son seks yaptıkları tarih

Kendisi nasır tuttuğu için bir süre ara verdik ilişkimize.
Kimden mi bahsediyorum.
(bkz: ahh elizabeth)

izdivaç programında daire isteyen kadınlar

Kukusu artık pörsümüş buruşmuş, dudakları 180 derece ayrılmış karıların hala bacaklarının arasındaki şeyi hint kumaşı sanmasından kaynaklanır.

Evet iğrenç bir tanım oldu.

şeriatı destekleme nedenleri

Bu dünyada dört. Öbür dünyada 72 huri s*kebilmek için.

mars mı daha yakın hindistan mı

O zaman şöyle bir benzetme yapayım. Sen şimdı allahı göremiyorsun demek ki o zaman allah yok.

şeriat şart

Tabi şeriat gelsin. Sonra ananı işide seks kölesi olarak verir. Karşılıgında cennette 72 huriyle işemeli sıçmalı oral yaparsın artık.

başkanlık sistemi kötüyse amerika kullanır mıydı

Amerika'da ki başkanlık sistemi tayyibin istediği başkanlık değil. Eğer başkanlık sistemi diye erdoğan'a teklif götürürseniz 'vazgeçtim lan bizim sistem daha işime geliyo siktir et' der. Erdoğan'ın istediği, meclisin yetkisi azalsın ve başbakan ile c.başkanlıgı birleşsin tek adam olayım.

şahan gökbara gülmeyip kemal sunala gülen insan

Kemal sunal mizah yapar. her sözü her sahnesi anlam içerir. şaçmalamadan abartmadan küfür etmeden insanı güldürür eğlendirir. Şahan'a gelince bende bir çok filmini izledim ve güldüm. Ancak onda mizah yok. Belaltı, çoğunlukla iğrenç şeyler yaparak milleti güldürüyor.

tek derdi inanmadığı din ve dindar olan ateist

Çünkü bu ülkede ve bu yobaz memlekette dogdugu için tabiki burdaki dogmayı eleştiricek. Eğer fransa'da doğsaydım hristiyanlığı elestirirdim.

sevgilimden ayrıldım

O zaman Göksel'den gelsin;
Depresyondayım unutuldum aldatıldım.
Sevgiliden ayrıldım çok yalnızım.

dilek öcalan ın abartılmış balon bir güzel olması

O yanağındaki bene aşık oldum off.

allah yoktan mı var olmuştur

Bu küçük insan beyninin algılayabilecegi bir durum değildir. insan beynin kapasitesi bellidir. Çok zorlarsa kafayı yer. Bende çok düşünürüm fakat kafayı yememek için bırakırım düşünmeyi. Ben deistim. Yani bir yaratıcı var fakat bu allah'ta olabilir, Goktengri'de olabilir. Yehova veya Buda'da olabilir. Hiç biri de olmayabilir. Mesela ben Allah olduğuna inanmıyorum. Bu uçsuz bucaksız garip trilyonlarca yıldızın olduğu evrenin yaratıcısı neden arap tanrısı olsun ki.

on birinci nesil sözlüğü terk etsin

On birinci nesil ile eski nesil arasındaki farkı biri bana anlatabilir mi ?

sanatçı ile şarkıcı arasındaki farklar

Sanatçı enstrüman çalar, beste yapar, aranjorluk yapar. Şarkıcı ise başkasının emeğini satın alarak sadece şarkı söyler.

feministlerin çirkin olması

Feministler ya lezbiyen yada frijittirler. Bu yüzden erkeklerden nefret ederler ve bunu feministliğin arkasına saklanarak yaparlar.

ateistlere bazi sorular

insan maymunlarda bir milyon yıl önce ayrılan maymun ailesinden bir türdür. Aslında insanda direk maymundan değıl. Yine maymunların gelişmiş olan türü neandertallere benzer bir türden türemiştir. Ve bü türe homo sapiens denmiştir. Homo sapiens daha sulak ve çukur olan afrikanın ekvator cukurunda ortaya çıktığı için daha tüysüz ve gelişmiş bir türe evrilmiştir. Diger maymun türleri ise gelişememistir. insan türü gelisime açık bir tür olduğu için bugünkü haline gelmiştir.