bugün

entry'ler (109)

vakıfbank

ingilizce ekonomi okuyanları değilde açıköğretim mezunlarını, bünyesine dahil etmeyi mantıklı bulan, terbiyeli, ak devletin bankasıdır.

fenahaldetirstim i maldanadam özentisi zannedenler

fransanın en mükemmel olduğunu düşünen maldan adamlardan fenahelde tırsan zihniyet olsa gerek.

gece ve yalnızlık

pis bişi,,boşluğun kalender hali.

izmir e kavuşmak

geçen hafta benim bünyede tezahür eden bir olaydı. ancak bir haftanın pek çabuk bitmesi ile tekrar arkasına bakarak dönen bir ben vardı.

türk dizi tarihinin en komik karakterleri

ayrılsakda beraberiz - feridun bitir.

aldatılmak

değer verdiğinizin gerçekliğini yitirmesi. en çok da kendini aldatmak esksiltir.

annenin değerinin anlaşıldığı anlar

zaman itibariyle geç farkedilen anlardır.

babadan duyulan küfürler

senin sülaleni kavanoza koyar kıpırdayanı sikerim!!! şeklinde askerde baba bi komutanın askere etmiş olduğu küfür.

aşk üzerine söylenmiş en güzel sözler

aşk bir lolipoptur. emersin şekeri biter, sapı elinde kalır.

iktisat mezunu kişinin yapabileceği işler

serbest meslek erbabıda sayılabilecek, sınavlar aracılığıyla banka veya devletin çeşitli memurlarından biri olabilecek, boş zamanlarında sözlük karalayabilecek, yoğun miktarda bulunan kişilerdir.

zengin olmanın dezavantajları

when everything is constant teoremiyle düşünüldüğünde: daha hızlı araba kullanmak, daha çok hesap ödemek, daha bi kalabalıkta olmak, daha çabuk unutabilmek, daha çabuk başlayabilmek, şeklinde sayılabilecek şeylerdir.

hayat

tecrübedir. o da yediğiniz kazıkların toplamıdır.
çok yaşamak, bu tanımla pek manidar değildir.

taraf ın akp basını olduğu gerçeği

türk ordusunun basını olmadığı aşikar olan gazetedir.

aşık olunan kıza açılacakken osurmak

kendini çok kasmanın, vücut tarafından farklı yollarla dile getirilmesi durmudur.

güiza ya sorulacak sorular

maç sonrası, bugün yine pozisyonlar yakaladınız ancak diye kibar şekilde dile getirilen, ancak içten söylenecek bambaşka sözlerin geçtiği, suallardır.

peygamberdevesi

askerde, mevzide sıkıntı esnasında gördüğümüz, petşişeye onunla birlikte arı, örümcek ve bi kaç çeşit daha böcek koyduğumuz, sonunda da ordan tek sağ çıkan olarak gözlemlediğimiz, güçlüce ve çekirgemsi olan hayvandır.

karın üzerine sevgilinin adını işeyerek yazmak

gerekli malmezemelerin, çokça çiş ve güzel bi kafa olduğu, bir çeşit davranış bozukluğu yada intikam alma şeklidir.

hoşlanılan kızı görünce yapılan salaklıklar

hoşlanılan kız ortaya çıktığında, vücudun verdiği normal olmayan tepkilerdir.

sözlükte sevişecek kız bulamamak

sözlüğün konum itibariyle böyle şeyler yapmaya pek müsait olmaması durumudur.

kendini toplamak

dağılma işleminden hemen sonra yapılması gereken ve sağlaması olmayan, kişisel bir işlemdir.