bugün

allah kimsenin başına vermesin olayıdır. kişi zaten zor bela hazırlanmıştır açılmaya, tam kafasında ne söyleyeceğine dair teoriler üretmektedir, ağaçlardan, kuşlardan, börtü böcekten bahsedecektir ve tam o sırada heyecean ve stresin vücutta yarattığı basınçtan olsa gerek, bırakıverir işte. tam anlamıyla maça üç sıfır yenik başlamaktır. kız farketmemiş olsa bile acaba anladımı durumundan en azından maça iki sıfır başlanmıştır.
sonrasında kiza asik kalinmasinin cok da anlamli olmayacagi talihsiz olaydır.
- ve son olarak diyorum ki neriman ben ve sen birlikte olur...
prt
- anlamadım ?
- ha ?
- en son ne diyordun ?
- ben ve sen diyordum
- yani biz ?
- biz derken ?
- ben, sen ve osurmaların
- ama neriman !
- hayrettin ben burnumda mandalla yaşayamam
- yapma !
- hayır osurdun bari kokutma
- elimde değil
- allahtan değil !
işin sonunda sıçıcılağı aşıkar olan durum.
kişiyi yerin dibine sokacak olaydır. lakin eğer tam o sırada aşık olunan kız da osurursa, hem osurmaktan hem de farkedilmemekten dolayı çift dikiş bir rahatlama olur.
kısaca;

(bkz: sıçmak)
içten gelen duygunun dışa vurumudur.
içten gelen dalganın dışa vurumudur.
- ehm, ayşe ben seni.. pırrttt.
+ ne oldu ahmet?
- daha başka söze gerek var mı? ooohhh..
bence, %100 başarıya giden yolda en önemli adım. yalnız, dikkat edilmesi gereken husus, osurduktan sonra geliyor. bunu açıklayayım:

şimdi "benim" hesaplamalarıma göre dünyada 6.1 milyar insan yaşıyor. bu hesaba göre dünyada 6.1 milyar kişi osuruyor demektir. misal sen, misal bu yazıyı dışarıdan okuyan kişi.

hatta, ilginçtir cici kızlar da osuruyorlarmış. bir tanesine sordum, kız dedim siz böyle cicili bicili tiki kızlar osuruyor musunuz? 'üff hem de efil efil' dedi. 'allah belanı vermesin' dedim buna. bütün imgeler gitti kafamda, osuruk gibi havaya karıştı.

dünyadaki herkes osuruyor, bu çok normal. hatta, insan osurunca rahatlıyor olmasına rağmen, ısrarla bundan kaçınıyor. lan biz manyak mıyız? biz delirdik mi? hayır madem osurmak sağlıklı bir olay, o zaman neden tutuyoruz osuruğu içimizde? diyorum ki kabız bir toplum olduğumuz osuruk ile ilgili adetlerimize bile yansımış. bu adeti kim çıkarmışsa, kesin hasetinden geberen bir imparatordu. halk çatır çatır osururken bu dayanamadı yasakladı, ayıpladı bu adeti. sonra doya doya özgürce osuran o halk gitti, yer altına çekildi. kim bilir zion gezegenine gitmişlerdir. şimdilerde onlardan eser yok.

konuya tekrar dönersek:

kıza açılacağınız anda oldu ki osurdunuz (ki bu çok normal bir olaydır), asla panik yapmayın, yüzünüz kıpkırmızı olmasın ve bunun yanında asla gülmekten yere yapışmayın, sert bir tavırla yok ben osurmadım, koltuktan geldi o ses tribine de girmeyin. yapacağınız şey, cool olmak. hatun gülerse tebessüm edin, eğer dalga geçmeye kalkarsa osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur deyin. ama asla masayı terk etmeyin. dedikoduyu sever bu hatun milleti, yarın arkanızdan "buluşmada osurdu" diye yaygara koparır ve diğer bir kıza ulaştığında olay "bamya pipili erken boşalan adam" olursunuz. o yüzden kadınlara bu konuda güvenmeyin. sakin olun, hepsi düzelir. cool bir şekilde osurursanız kadının kalbini ele geçirebilirsiniz.
daha kötüsü için;
(#1478821)
(bkz: açık havada açılmanın yararları)
yanlış taraftan açılmaktır.
(bkz: akım derken bokum demek)
(bkz: incide ilgi göremeyip aynı başlığı burda açmak)
(bkz: abdestsiz gezmenin zararları)
kendini çok kasmanın, vücut tarafından farklı yollarla dile getirilmesi durmudur.
heycandandır, heycandan.
çok yanlış yerden açılmaktır.*