bugün

entry'ler (35)

kpss

Kpss (Kavun peynir seçme sınavı) Arkadaşlar aileme anlatamıyorum üniversite mezunuyum ama bu sınav ile iş bulabileceğimi. kazanıyorum ama Atanamıyorum demeyi. bıktım bu hayattan

insanı parasıyla rezil eden yerler

Fast food lar olabilir mi. hem sipariş veriyorsun hemde yemeğini kendin alıp masaya koyuyorsun. para ile rezil olmak buna denir işte.. adamlar sistemi oturtmuş.

türkiye işgal edilse yapılacak ilk iş

olayın mizah yönüne bakiyorum. bir adanalı olarak Mangalımı saklayacak yer bulurdum ve arkasından oluşabilecek kuvai milliye grubuna katılırım.

sesine aşık olunabilecek erkekler

Cüney özdemir. bir insan bu kadar etkili konuşabilir örneğidir kendisi.

muhafazakar evinin genel özellikleri

camlar perdelerin en kalını ile kapalıdır. kapıyı kadın değil erkek açar, eğer evde erkek yoksa kadın açacaksa kapı açılmadan kim o diye sorar. erkek sesi ise kapı açılmaz...

kardeşinin evde arabesk rap dinlemesi

yangın çıktığında kurtulmaması gereken pezeven*tir. bu devirde arabesk mi kaldı lan dal y*rak. adamlar slow şarkı dinleyerek karı kız götürüyor, bizimkisi arabesk dinleyerek sigara içiyor.

ishalken su kaydırağından kaymak

Suyun ve cıvık b*kun sürtünme etkisini çoğaltarak daha hızlı kayma olasılığını oluşturması denebilir. Bu olayı yaşayan küçük çocuklar gördüm.

29 haziran 2012 aziz yıldırım ın tahliyesi

bu saatten sonra biz hata yaptık sizin suçunuz yokmuş diyebilecek adalet tanımıyorum. eğer olaki çıkarsa bu iş avrupa mahkemelerine taşınır bu durum daha vahim olur.

erdal bakkal

adam erdal bakkalda satılır...

aziz yıldırım 3 kupamızı çaldı

bu adam hırsızlıktan yatıyor öyleyse...

peygamberin ışınlandığını söylemek

bir damla sıvı parçasından geldiğine inanan, ancak bu olan yaşanmışlara aklının ermediğini söyleyen şahıstır...

pazar akşamları leğende banyo yapmamış çocuk

O Lehende yıkanırken sürekli gözüme sabun kaçardı, anne gözüm yanıyor dedigimde, daha iyi gözündeki mikroplar ölür derdi.

düğün arabalarına yazılacak olası sözler

geri dönüşüm kutusuna atılmaz bir iş.

adana

Adana mı. çirkin kralın silahı, ferdi tayfurun ağlaması, hemen hemen her mekanda müslüm gürses in sesi. ama en önemlisi Gardaşlıkları... paylaşmayı bilen en delikanlı insanlardir. adanalıyık allahın adamıyık derken aslında biz allah yoluna Ölürüz diyerek türemiştir bu kelime. ancak bugün farklı kullanılır

diyarbakır karpuzu yerine adana karpuzu yemek

Adana karpuzu daha sulak yetiştiği için ilk tercihtir.

muhammedin tüm insanlardan üstün olduğunu söylemek

evet üstündür. yaradana ümmetimi afet, diye ağlayarak dua eden nebidir.

suriye türk jetini düşürdüğünü kabul etti

Kardeşim uçağın düştüğü yere Bak suriye topragi. hattı Müdafa var bence sorun yok

uludağ sözlük yazarlığının dışardaki havası

kim kardashian kim.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

Bugün işe gitmek istemiyorum hatta sahil kenarında kahvaltı yapmak istiyor canım.

tuvalette doğurup bebeğini çöpe atan üniversiteli

hırsızın suçu yokmuş gibi konuşuyor arkadaşlar. üniversite okuyan bir insan daha ne eğitimi alacak acaba. bu Şahısta çocuk sevgisi olsa çöpe atmazdı. aileden ayrı yaşıyorsun başka bir yerde ve çocuğa sahip çıkamıyorsun. zevkin sefasında bu gibi şahıslar.