entry'ler (83)

binilen dolmuşun saatte 10 km hızla gitmesi

genelleme yapmak da istemem ama yolcuya saygıya sıfır oldugundan tüm minibüslerin kalkması dileğimi bir kere daha dile getirmek istiyorum.

dünyanın en güzel kızları türk kızlarıdır

(bkz: o da bişey mi dünyanın en zengin ülkesi nijeryadır)

21 inci yüzyılda hayvanat bahçesi vaat etmek

(bkz: partilerin tek vaadi olduğunu sanan yazar)
(bkz: seçmenin tek vaade göre oy verdiğini sanan yazar)

27 mayıs 2011 rapidshare e erişimin engellenmesi

rapidshare uzun zaman önce albenisini yitirdiği için çok da tın dediğim durum.
(bkz: torrent kraldır diyorlar)

telafisi mümkün olmayan hatalar

+ seni seviyorum.
- ...!?
+ seni seviyorum dedim.
- ee...ben de seni seviyorum.

miami heat

dwyane wade sevgisi lebron james nefretimden fazla oldugu için bu sene şampiyon olmasını istedigim takım.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

anne çocuğa:
+akşam babana söylicem.

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

anne çocuğa:
+akşam babana söylicem

akp ye oy verme sebepleri

21- chp
22- mhp

kadın matematik gibidir

çözebildiğin ölçüde zevk alırsın. kolayını çözünce bi tarafın kalkar daha zorunu çözmeye kalkarsın ama kolay olmaz.

lise mezunu olmayan bir anneye sahip olmak

can kurbandır, en güzel yardır kendisi.

(bkz: annesi ilkokul terk olmak)

bir oturuşta bir kilo çilek yemek

hemen akabinde (bkz: bi oturuşta 1 kilo sıçmak)

otobüste yan koltuğuna çanta koyan kadın

bunun bir de çanta yerine velet versiyonu vardır. 4-5 yaşındaki çocuğu oturturlar yanlarına. bilet mi attın akbil mi bastın o çocuk için yoooğğk. hadi bana yer verme ben zaten gencim de yaşlı amca, teyze dikiliyo yaziktir kaldırsana o çocuğu be kadın.

ilköğretim öğrencisine kasedin çıkmasın demek

Hüseyin Üzmezden bahsetmenin mantığı nedir şimdi. kimin yediği halt diğerinin yediğinden daha büyüktür yarışması mı yapıyoruz burda. Hüseyin Üzmezin yedigi halt karşılaştırılamayacak kadar daha kötü bişeydir bunu herkes kabul ediyor da bu kılıçdaroğlunun ettiği lafları haklı mı kılıyor. her insanın doğrusu yanlışı olur bunu kabullenin. koyun gibi bize hoş gelen düdüğün peşinden ölümüne gitmek neden? ne kadar sevseniz de desteklesiniz de ettiği laf yanlış bi laftır, 8 yaşındaki çocuğa kameralar önünde esprisi yapılacak bişey değildir..
(bkz: fanatiği oldukları siyasi lider bi bok yiyince hemen belli bir kesime saldırmak)

selçuk inan a 21 milyon euro vermek

Allahım ya şu ücretleri gördükçe içim burkuluyor. 9 yaşından beri anadolu liseleri sınavıydı, öss siydi, üniversitesiydi, ikinci dili öğrenmesiydi derken geldiğimiz noktaya bak, ben tüm bunları yaparak iyi bir hayatım olsun eğitimli donanımlı bir insan olayım derken birileri de mahalle takımlarında futbola başlayıp semt takımına ordan büyük takımlara transfer oluyor ve noluyor ben kafadan işlem yapmaya başlıyorum. topluyorum çıkarıyorum çarpıyorum olmuyor olmuyor. 30 yıl çalışsam düzenli biçimde kıdem alsam bu adamın 6 aylık kazancını yakalayamıyorum. adam severek yaptığı işten milyonlar götürüyor bense sevmediğim işten ne kazanıyorum. ne olurdu mahallede futbol oynarken beni beğenen abilerimizin lafını dinleseydim de ben de bi şansımı deneyip yazılsaydım bi kulube. bi şansımı denesem ne kaybederdim ki ne kaybederdim.
(bkz: yaş ilerledikçe paranın önemini kavramak)
(bkz: 25 yaşında profesyonel futbola başlamak)

24 nisan 2011 ales

birçok insanın 80 alabilmek için bi taraflarını yırttığı sınavda 90 puana yakın sonucunu açıklayarak aklınca hava basan zihniyetin beklentilerine kendi puanımı açıklayarak tecavüz etmek istemediğim sınavdır.

edit: arkadaşın entry silinmiş benimki de havada kalmış gibi olmuş ama uyarı olarak duradursun.

ne mutlu türküm diyene yazısına trafik cezası

1.5 yıl önceki haberin buraya neden bugun girildiğini anlamakla beraber, olayın gerçeği şoförün dikiz aynasından baktığı zaman arkadaki aracı görmesini engelleyen yazı,resim,işaretlerin çıkartılması ve ilgili madde gereğince ceza kesilmesinden ibarettir, yani bu ceza sadece ne mutlu türküm diyene yazanlara uygulanmamıştır, provokasyona hiç gerek yoktur.

ezan sesi duyunca müziği kapatan insanlar

bu insanlar en azından birazcık dini hassasiyeti olan insanlardır. Allahtan, cehenneme girmekten korkan ara sıra bu tarz şeyleri düşünüp ürperen ve yapabildikleri ölçüde duyarlı davranan insanlardır. birkac terorist orgut yuzunden islamdan nefret eden, mensubu oldugu dinden utanan insanlar olmaktan korusun Allah hepimizi.

adı soyadı aynı harfle başlayan insan karizması

yazarın baş harf takıntısının olmasıdır. (bkz: homeless who has a house)

mehmetçiğin köpeklerin altını temizlediği iddiası

doğru olabilecek iddiadır zira askerliğimi yaptığım istanbulda alay komutanın süs köpeğinden sorumlu bi asker vardı gerçekten, sabah akşam sadece o köpekten sorumluydu sanırım arkadaş. köpeği gezdirirdi mamasını yedirirdi temizliğini yapardı. bunları yaptırıyorlarsa altını da temizletirler çok şaşırmam.