entry'ler (70)

şehirlere yeni isim önerileri

tunceli - kemal
dersim - kılıç
tokat - tar
bayburt - oğlu
osmaniye - devlet
kadirli - bahçe
adana - li.

google den yahudi bulucu yazılıma yasak

nternet ortamında Yahudileri bulup, işaretlemek için Google Chrome tarayıcısına eklenti olarak geliştirilen yazılım, Google tarafından yasaklandı.

Yahudileri tespit edip isimlerini, önüne ve sonuna 3 parantez koyarak işaretleyen yazılım, tespit ve ardından Sosyal Medya'da saldırı için hazırlamnıştı.

Google ise, bu insanlım dışı eklentiyi nefret söylemiyle ilgili kurallarına aykırı olduğu gerekçesiyle yasakladığını açıkladı.

Yahudiler ve küresel hakimiyetle ilgili komplo teorilerine atfen "Coincidence Detector" adı verilen yazılımın "alt-right" adlı aşırı sağcı bir grup tarafından geliştirildiği belirtiliyor.
'Kediye zil takmak'

Yazılımın 2500 civarında kullanıcısının olduğu ve 8800 yaygın Yahudi isminden oluşan bir veritabanı bulunduğu belirtiliyor.

türkmen dağı ve lazkiye de başlatılan operasyon

tek başlarına hareket ettiklerinde dağılacak olan azınlık savunma grubudur. ypg veya suriye ögürlük ordusuna katılması uygundur.

türkistan islam cephesi türkmen dağında

türkmenler suriyede azınlıktır. hiç bir hak elde edemezler. tıbkı türkiyedeki kürtler gibi.

tüm müslümanların ak partili olduğunu zanneden mal

doğrudur tüm ak partililer müslümandır. öteki partilerde eşcinseller ve gavurlar da var.

öcalanın galatasaraylı olması

galatasaraya birşey kaybettirmeyecek olan vukuatçıktır.

havuza rakı dökmek

Havuzu rakı ile doldurmak.

kitapla kafayı bozmak

Aşırı bilgi yüklemesinin verdiği olumsuz etkilerdir.

hedefimiz turan rehberimiz kuran çelişkisi

rehberi kuran olanın kavmiyetçilikte boy göstermesi kurana aykırıdır.turan ülküsü uğruna kuranın sömürülmesidir. iki yüzlülüktür.kuran turancılığı ırksal bir devinim olduğu için reddeder. bu yüzden turan için bir rehber olamaz.

kurt asil hayvandır ve türk ün simgesidir

tek dolaşmadıkları gibi çete kurup zavallı hayvanları ksıtırıp yiyolar. nerde sosyal adalet. yukarda tolumcu yazıyor ama bilemiyorum. bence trkler kendilerine başka temsili hayvan bulsunlar. gergedan olsun mesela.

kurtlar bizim köyün ağıllarını telef ederken mehape nerdeydi acaba.

kurt da her hayvan gibi hayvanoğlu hayvandır bu yüzden asilliği tartışılır.

gezici pezevenkler

isyancı pezevenkler de denilebilir.

keçini yiyen kurdu yakalayıp affetmek

keçinin keçiden başka dostu yoktur.

kaygısızlar izleyen efsane nesil

37 çocuğu birarada görmüş nesildir.

örtülü ödeneğin cumhurbaşkanlığına devredilmesi

devredilme kısmı uydurmadır.madem başkanlık sistemi gelecek o zaman gereklidir bu örtülü ödenek.

sigara bir içecek midir

çekmek fiiilinin tersi olan pompalamak da olabilir. bir nevi tuvalet pompası. ağız pompası.

akp seçmeninin yüzde 70i yolsuzluğa inanıyor

nice partiler gördüm yolsuzluğu ayan beyan yapmış da yapmadım demiş. nice partiler gördüm çamur atacak muhalefet edecek bir şey bulamamış da kendi yaptığı yolsuzluğu görmeyip komşunun çocuğunun yolsuzluğunu örnek gösterir. nice yolsuzluk gördüm ağrı dağı kadar nice yolsuzluk gördüm ki olsun çalsınlar hizmet ediyorlar dedirtecek kadar zavallı bir millete yapılıyor. bir yolsuzluk gördüm sanki.

kalbe sığabilmesi için perhize sokulan aşk

konsantre kalp.

kenan sofuoğlu

soyadı mistik olan sporcu.