entry'ler (10)

mavi ve siyah hayrani

ben o kadar gittim geldim, bu hep vardı, şimdi tekrar geldim ve gitmiş.

kendisini hiç sevmezdim. ne hali varsa görsün.

eski sevgilinin genelde kötü anılması durumu

sebebi ve kaynağı insanın karşı koyamadığı ego'dur.

rap müzik midir

klasik müzikle beraber tüm müziklerin kaynağı olarak görüldüğünü düşünürsek, evet müziktir.

little big

- akp'li bir şirketin tekstil alanındaki koludur.

- yakından tanıdığım için söylüyorum, profesyonel çalışmaya çalışırlar ama fena halde amatörce iş yaparlar.

- kendilerine jean markası derler ama mağazalarına girseniz, biraz zara, biraz defacto, biraz lcw, biraz mavi vardır, yani ne idüğü belirsiz bir anlayışları vardır.

- mağaza içi organizasyonları bir şirkete yakışmayacak şekilde mahalle kahvesinden farklı değildir.

- ürünlere gelecek olursak, tişörtleri, kapuşonlu sweatleri, yün ve örme ürünleri beş para etmez. zaten aldıktan hemen sonra fark edersiniz ve pişman olursunuz.

- montları iyidir, ama o paraya daha iyileri bulunur.

- bu firma jeanleri ile övünür, gelgelelim jeanlerinde bir standart yoktur. bu firmanın jeanleri 11, 90 liraya mal olurken, mavi, colins, loft gibi markaların jeanleri 7, 90 civarında seyreder. bundan şu sonucu çıkarabiliriz, en iyi ve kaliteli türk jean markasıdır.

- jeanlarinin esneme payı oldukça fazladır, o yüzden alırsanız 1 ya da 2 beden küçük alın.

- jean alırken paça dönmesini, arka cep eğriliklerini inceleyin, çünkü firma bu tarz hatalı ürünleri reyona koymaktan çekinmiyor, merkeze bilgi gitse bile merkez reyona koyulmasını söylüyor ( bu durum şort, keten pantolon, deniz şortu gibi ürünler için de geçerlidir)

- bayanlar tişört alacaksa asyon ya da chilai adlı basic tişörtleri alsınlar, onun dışında tişörtlerine para verilmez.

- erkekler ise falgon ya da yulas adlı basic tişörtleri alabilirler.

- faturasız değişim ya da garanti işlerini yapmıyorlar, evet gerçekten bu mağaza müdürlerinin elinde olan bir şey değil, merkez kesinlikle reddediyor.

- gençlere yönelik bir firma gibi ürün yelpazesi var ama elemanlarını kısıtlayıp, tarzlarını yansıtmalarını istemiyor, sakalla kılla tüyle uğraşıyorlar. sanki bana klasik giyim firması vs. sakalı yasaklayan tipleri görseniz keçi sakallı, küpeli falan tam züppeler ama elemanın tarzı onlar için önemsiz.

roger waters

pink floyd bünyesinde şarkı söylemese çok daha etkili olup, şarkıların daha güzel olmasına sebep olabilecekti, ama malesef vokal olarak kullanılmıştır. (bkz: comfortably numb) (bkz: hey you) (bkz: dogs) gibi şarkıların tek kusurları bu adamın şarkıda vokal olmasıdır.

selahattin demirtaş

kemalist yapısı oldukça güçlüdür, tavır eksikliği en büyük sorunu.

dünyada ki en ayıp konular

evren üzerinde herhangi bir konu ayıp olmadığı için, dünya da evrene dahil olduğu için, olmayan konulardır.

david gilmour

rattle that lock şarkısı dinledikçe güzel gelmektedir.

adamlar

(bkz: kapısı kapalı) şarkısıyla dile dolanır, (bkz: kadın) şarkısıyla içinde led zeppelin barındırır.

cihan mürtezaoğlu

bilinen kişiler tarafından bol bol dinlenmesi ama ortamlarda reklamının yapılmaması gereken müstesna müzik adamı.