bugün

entry'ler (44)

ağlatma olasılığı yüksek kitaplar

o eski kestane ağacının altında
sen beni sattın bende seni
(1984) ne yalan söyleyim gözlerim dolmuştu.

en çok küfür yiyen hayvanlar

homo sapiens' tir.

erkeklerde vajina kızlarda penis olsaydı

sözlük te "erkeğin penisi kızların vajinası olsaydı" diye bir başlık açılırdı.

bir kadını yatağa atma yöntemleri

boxerınıza çorap doldurup gezin bir değil bin tane.

onuncu köy

muhtarı george carlin' dir.

tabu diyalogları

hocalara öğrenciler oynamaktayız oyunu.
ayın 24'ünde düğünü olan hocamız anlatıyo
kelime: duvak
+hani ben 24' ünde kaldıracam.

titanic bir türk gemisi olsaydı olabilecekler

batması içinde üniversitelilerin sex yapmasına bağlanırdı.
(bkz: van depremi)

adolf hitlerin tayyip erdoğana kuracağı ilk cümle

gutun moun may legagın !

10 yıl sonraki olası gazete manşetleri

ajda pekkan mayosuyla 18'liklere taş çıkardı.
magazinden.

intihar etmeden kendini öldürmek

direnişçi olmak.

iyiliğin gerçek tanımı

iyilik: birisi bize mutluluk verecek bir eylemde bulunduğunda ve biz bu eylemin sonucunda eylemde bulunan kişinin yararına olacak bir durum göremediğimizde içine düştüğümüz 'yanılsamadır'.
yani yoktur. her zaman yapanda yapılan kadar fayda görür daha az görüyorsa matematiği kötü olduğundan yahut seçeneği olmadığindandır. ve hatta iddaamı bir adım daha ileri taşıyorum kendi çıkarını hiç gözetmeksizin insanlara mutluluk vermek psikolojik bir rahatsızlığa delalettir.

üzerine fuck me yazıp gezen kız

'help me' diye çığlık atması yakın olan kızdır.

ördeğe tecavüz eden bursalı

zaplarken görünce direk ekranın köşelerine bakarak 'dikkat! şahan çıkabilir' yazısı aradım ama ciddi ciddi yaşanmış olduğunu anlamamla gülmekten yarılmam bir oldu.
not: böyleleri yüzünden ördeklerimizi sokağa salamaz olduk azizim, yazık çok yazık. (bkz: swh)

türkler uzaya çıksa olabilecekler

yetkilinin biri son dakika, vedalaşılırken dur boş gitme diyerekten mamak çöplüğü'nü falan mekiğe koydurabilir.
'şöyle bir düşündümde çok mantıklı lan.'

dirk kuyt un türkiye ye karşı oynamaması

kuyt: the unprofessional *

uefa yı alırız diyen fenerli

vazelin sürerseniz belki diye cevap verilebilecek kişidir.

neresi mutluluk verici türküm demenin

tanım: m.k.a'ün türklerin milliyetçilik hissini kabartmak maksadıyla söylediği ne mutlu türküm diyene! sözüne benim naçizane getirdiğim eleştiri cümlesidir.
gerçekten anlayamıyorum bu milliyetçilik kavramını. neden sırf benimle aynı ülkede doğduğu için ben bir adamın mutluluğundan, üzüntüsünden, başarısından vs. kendime pay çıkarmalıyım (bkz: arda turan) (bkz: servet tazegül). neden milletimi özümden daha çok sevmeliyim neden varlığım türk varlığına armağan oluyor (bkz: andımız).

özürlü doğacak çocuğunu aldırmayan anne

çocuğun engelli zihinsel açıdan ise ve hayatını çocuğuna adamayı göze almışsa takdir ederim, yalnız çocuğun engeli fiziksel ise annenin; fiziksel engelli bireylerden engellerini aşabilip normal bir hayat sürebilenlerin oranının %20 (kendi gözlemim) civarında seyrettiğinin bilincinde olmalıdır.

uyumadan önce yapılması gerekenler

göz kapaklarını örtmek şarttır ama herkes için değil. (bkz: aydede)

en kötü ölüm şekli

trajikomik her ölümdür.