bugün

entry'ler (28)

chpli olduğunu belli etme yöntemleri

tahrip edilen atatürk büstlerine üzülüp daha nefretini nasıl belli etsin bunlar? diye sitem ediyor ise chp lidir.

sema isimli sevgiliye semaver almak

bilinçaltı mesajıdır.

kitap okumak isteyip parasızlıktan okuyamamak

kütüphaneler mevcuttur işinizi görmez ise sahaflar vardır. yok arkadaş benim istediğim kitap yeni çıktı fiyatı da 40 50 tl diyorsan 3 kişi danaya girer gibi kitaba girebilirsiniz. bu kadar ölücü olmayın derim. kitap okuyamıyoruz ya çok pahalıcı arkadaşlar bende 15 liralık kitabın 7 8 olmasını istiyorum fakat yazarlar da aç kalmasın. kitaptan vergi kalksın. gerekirse en düşük kalite kağıda basılsın. yazar da kazansın. okumak isteyen de okusun.

yazarların seçim sonuçları tahminleri

akp %38 40
chp %28 26
mhp %19 20
hdp %11 10
bağımsız % 4

sex shop ta çalışan kız

satış esnasında müşteriyi ikna etme amaçlı "ben evde kullanıyorum çok memnunum" demesi muhtemel kız.

çağlar çorumlu

https://www.youtube.com/watch?v=nlPslUggO88

bok çukuru

(bkz: uludağ sözlük)

halkın osman pamukoğlu na ilgisi

osman paşanın hedef kitlesi bellidir. bazı partilerin hedef kitlesinin içindedir o kesim. parti 1 aday daha çıkarsa ne olacak? 1 oy ile oylamayı mı değiştirecek mecliste? değişmedi değiştiremediler. oy bölünmesin muhabbeti ise saçmalıktır. kimsenin oyu boşa gitmez. hedef kitleniz aynıyken sırf partinden değil diye bu adama haksızlık yapamazsın. o meclis oylamasında senin partilin ile aynı oyu verecektir muhtemelen fakat senden daha çok itiraz edip senden daha iyi muhalefet yapacaktır.

sinirli bir yapısı var. bazen farklı yönlere çekebiliyor konuyu yetersiz cevaplar verebiliyor. fakat kitaplarını okursanız daha iyi anlayabilirsiniz belki kendisini. ben okumadım. sayfalar arasında göz gezdirdim fakat bana yetti.

istanbulda olsam gönül rahatlığıyla veririm oyumu. çünkü asker adam zaten hayatını ülkesine adamıştır bu saatten sonra da ülkesini satacağına inanmam. çıkar uğruna değil vatan uğruna bunlar ile uğraştığına beni inandırdı.

geldiği gibi giden yazar

umduğunu bulamayan yazardır.

sayfa sayfa kuralları okuyup uymayanların cirit attığını görünce lanet okuyan yazardır.

muhtemelen bu entrysi de silinecek olan yazardır.

anıt kabir yerine ankawood açmak

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)

troll neslinin tükenmesi

"trollüm ben yuaa" diye gezen yazarların bu işi beceremediğine şahit oldukça hayıflandığım durum.
troll değilsiniz bazı ifadelerini suç teşkil ediyor gençler uyandırayım.

sözlüğü ergenler bastı

tarih 05.06.2015 saat 02.41

içinde bulunulan durum

yağmurdan kaçarken doluya tutulmak

uludağ sözlüğün sol frameini görünce içinde bulunduğum durumu tam özetleyen cümle.

ilk kez 3 harfliyle karşılaşınca yapılacaklar

çömelmek. çömelince bir şey olmuyor diyenler var.

not: yanlış olabilir. karşılaşmadım.

gece elleri cebinde çamaşır makinesini izlemek

umutsuz ev kadınları haricinde yapan bireyin kafasının güzel olduğunu düşündüğüm eylem. yaptım evet kafam güzeldi.

mustafa kemal atatürk mason mu sorunsalı

(bkz: çamur at izi kalsın)

2000 li çocukların elinde iphone olmasi

komşusu aç iken tok yatanların gerçekleştirdiği eylem. gerçi onların komşusu diyette olduğundan aç yatmış da olabilir.

tavanı cam yatak odam

bir taka yaramaz odadır. ilk gün aldığın keyfi 1 hafta sonra veremez. anca arkadaşlarına gösterip hava basacağın odadır.

kozmosu izlemek

sağlıklı gözlere sahip her bireyin yapabileceği eylem.

ülkeyi bölmeye çalışanın anasını götünden sikeyim

sözde kalan eylem. konuşacağınıza sikseydiniz bugün bunu konuşmuyor olurdunuz.