bugün

entry'ler (18)

kisisel markalasmak

kişisel markalaşmak.

kisisel markalasmak

kişisel markalaşmak.

bir erkeğe sakso çekmek istemek ama ikna edememek

Ahlaksızlık bile boyut atladı artık, neden bu başlıklar silinmiyor

meral akşener

Ahlaklı bir siyaset izliyor, Her şeye değer bence.

erzurumda küpe taktığı için bıçaklanan genç

Bu iş erzurumlu bir abinin ramazanda oruç tutmazdik ama, başka tutmayanlari iyice döverdik sözünü aklıma getirdi

birinin size çirkin demesi

Güzellik ve çirkinlik görecelidir. Birisine çirkin demek bence çok iğrenç bir durum. Hemde ahlaki değil

özel günleri önemsemiyorum diyen düz adam

Hayatımızda önemi olan insanları sadece özel günlerde hatırlamak gerçekten çok acı verici bir durum. Hediyeleşme güzel ama aklımıza gelince kısa bir görüşme yapsak ne kadar hoş olur. Sadece aklıma geldin, sesini duymak istedim bile yeterli bence

özel mesajları ifşa etmek

Ahlaki değil, ayrıca suç teşkil eder, uzak durun dostlar.

ümit özdağ

Anlamak istemeyene anlayamazsın. Sn Ümit Özdağ gerçek ve çok kaliteli bir devlet adamıdır. Devlet haysiyetine ve öngörüsüne de sahiptir. Sadece ideolojik çıkar ve menfaatler doğrultusunda değerlendirme etik değildir. Dinlenmeli ve kula verilmelidir. Hükümet kim olursa olsun bilgilerinden faydalanılması gereken bir bürakrattır

türkiye nin atlatamadığı tehlikeler

Arkadaşlarım büyük ihtimal bana katılmayacaklar ama, Türkiye'nin atlatamadığı en büyük tehlike halen "cehalet".

putin amerika yı sikecek

Hiç bir şey olmaz, hiç biri diğerinin menfaatine dokunarak, nükleer füzelerini ateşletecek kadar ileri gitmez. Dünyayı artık devletler yada başındakiler yönetmiyor. Suç örgütleri gravat takıp, çok uluslu şirket haline geldi ki! Hepimiz onların varlığı ve refahı için çalışan köleleriz. Robot 4.0'a tam anlamı ile geçilmeden üçüncü dünya savaşı çıkmaz, çıkamaz.

uludağ sözlüğün bitme nedenleri

Yeni döndüm Türkiye'ye, eski bir hesabım vardı aktif edemedim. Uludağ sözlük yaşaması ve var olmaya devam etmesi şart. Ama üzülerek söylemek istiyorum, çok seviyesiz ve bir o kadar da anlamsız yorumlar var, bunlarda kullanıcıları yoruyor.

anın görüntüsü

biraz hava almak istedim. Bu güzellik ile dolaştık geldik.

recep tayyip erdoğan

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusuna "Mustafa" diye hitap edebilen birinin soyunda muhakkak bir bozukluk, geçmişten gelen bir yarası ve intikam hırsı vardır. Bu hırs sizi yiyip bitirecek. Nasıl bir korku ve öfke içindeyseniz halen adını duyunca sesiniz titriyor.
" Ölmedin ki yaş tutayim, benimki sadece yokluğunun isyanı "

polis intiharları

Gerçekten görevini yapmak, vatanına milletine hizmet etmek isteyen o kadar çok polis asker kardeşimiz varki. Siyasi baskıları kaldıramıyorlar. Siyasi baskı haksızlıkları doğuruyor. At izi it izine karışıyor. Bir çocuk kolay yetişmiyor. Bütün dünyada sistem böylemi bilmiyorum ama, bence siyasiler tüm güvenlik güçleri üzerinden tayin ve atama konuları dahil bir çok konuda ellerini cekmeliler.

serbest olsa kaç kadınla evlenirdiniz

1 tane olsun, can olsun, yoldaş olsun. Seni anlasın, bir birinizinin gözünün içine bakınca ne demek istediğinizi anlayın. Beraber vakit geçirmek için sabırsızlanın. Bir birinizi kırmaktan üzmekten korkun.

akp pişmanlıktır

Kime ne için oy verdiğinin önemini yitirdiği bir donemdeyiz. Ekonomi düzelsin diye mi? Oy verdin, yada özgürlükler ve refah düzeyi için mi? Senin oy verdiğin sebep hakkında bir sonuç aldıysan devam et oy vermeye, eğer almadıysanız neyin inadı bu? Halk patron dur, geri kalan her kez işçidir.

salağa yatmak

Bazen bir nezaket kuralıdır, bazen yediğin nanelerin utanç kaynağıdır, bazen de cevap vermeye tenezzül etmemenin başka bir yoludur.