bugün

Bir dahaki sefere kayganlaştırıcı kullanmasını önerdiğim yarım akıllı zat.
(bkz: http://video.mynet.com/ha...en-penisi-sikisti/416453/)
banka otururken götü yırtıldı.

(bkz: oha)
mynetin bilindik haberlerinden sadece birisidir.zira dün de sevgilisiyle sevişirken adamın aklına balkondaki maden suyu şisesi gelmiş ve maden suyunu sevişme esnasında makatına sokmuş ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı diye bir haber yapmıştır.
Adam bank'ın ırzına zorla geçmediği için tecavüz olduğunu düşünmediğim haber.

(bkz: tecavüz kelimesi koyup mynet abazanlarının dikkatini çekmek)
kredi kartı bedeliydi, taksitti, borçdu, primdi derken bankanın tecavüzüne uğrayıp, "bari kaçınılmaz olandan zevk alayım" diyen adamın başına gelebilecek kazadır.
iyi de adam ereksiyon halinde sıkışmışsa, ereksiyon halinin sonlanmasını beklememiş mi? sıkışmışsa erekte halde sıkışmıştır ki bu da ereksiyonunu kaybettiğinde kurtulacağı anlamına gelir. kolpa bir haber büyük ihtimalle.
kurulan mahkemede
''tecavüz değildi.rızasıyla oldu'' diyen sanık, tutuklu yargılanmak üzere sincan ceza evine yollanmıstır.
(bkz: bankanın tecavüz etmesi)
efenim kapitalizmin canavarı bankalar pipinizde sıkışsa affetmez tecavüze devam eder.

ayrıca bank miken adamdaki hayal gücüde takdire şayandır.
bir kere tecavüz olayını gerçekleştirmesi için adamın şeysinin bankanın tahtaları arasından girmesi gerekir. demek ki girerken sertleşme olayı tam manasında olmamış. daha sonra tam olarak sertleşip de şey sıkıştığı zaman adam zor durumda kalmış. benim aklımın almadığı, hayal gücümün tepe taklak olduğu nokta şu: artık adamın şeysi nasıl bir sertleştiyse adam yardım istemiiiş, ambulans gelmiiiş falan. bir de o soğukta yani. kabanla yatıyor gördük adamı. dedim helal olsun yani o acıya rağmen, o soğuğa ve kalabalığa rağmen adam taş gibi durabilmiş yani.

(bkz: sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi)

msnde olayı bir arkadaşa anlatırken gelişen edit: demek ki azimle sıçmaktan başka azimle yapılan başka faaliyetler de sonuç veriyormuş.
güncel Önemli Başlıklar