bugün

evde oturulucaksa bunalımlı ayların başlangıcı olabilir.herkes sahilde,kumsalda sen evde bilgisayarın başında kasıyo birazzz.
'yaz geldi, yalamalar çoğaldı' cümlesinin kullanılmasına sebebiyet veren olay.
kişiden kişiye değişen bir olaydır. kişi ne zaman tatile giriyorsa o zaman yaz başlar,***
kesinlikle gelmiş. sabah bi kız gördüm. bir şey giymemiş. bari insan mini etek giyer yahu. böyle cıbıl cıbıl...
(bkz: gelir yaz ayları zıplar gönlümün yayları)*
Ronaldinho Fenerbahçe'de haberi çıkmasıdır.
yaz gelmiş evet ben de sokaktaki giyilmiş kıyafet oranından anladım ya abartmayın bayanlar mevsim değişiklikliği bu üşütürsünüz hasta olursunuz valla benim hala bi tarafım donuyor.
Gündüz vakti televizyonu açtığında doktorlar veya hayat bilgisi dizisini gördüysen yaz geldi demektir.
serdar ortaç'ın albüm çıkarması, popstar ve survivor'ın başlamasıyla vuku bulur.
sevindirir, çabuk gelse de icraatlar başlasa artık, ticari yani.*
işe gitme yolunda plajın ordan geçerken milletin denize girdiğini görünce bildiğin bunalım sebebidir, yazın gelmesi.

çok koyuyor yeminle.
az kalandır. nokta.
Baya baya gelmeye başlamıştır. Evet.
bok mu vardı da geldi diye düşünmekten deliriyorum bu aralar.
ilkbahar ekinoksunun yaklaşması ile birlikte az kalmıştır, ortalama 2 ay.
hava 7 de kararıyor. evet gelmiştir.
işbu başlık 28 Mart 2006 tarihinde açılmış olup, 14 şubat 2016 tarihi itibarıyla ise istanbul'da hava güneşli olmakla birlikte, gün içinde kar yağmıştır.
yaz nisan'da başlar arkadaşlar, kesin bilgi. geldi de geçiyor bile.
ve benim ektiğim 22 çeşit karpuz beyaz renklisi dahil olmak üzere, 20 çeşit kavun hırsızalmaz ve barebütün gibi nesli tükenmek üzere olanları dahil ve deşti domatesinden 800 gramlık domatesine kadar bütün meyve sebzelerimin çıkması demektir.
ayrıca her gün denize girmem, sabahları ağ atmam. akşam üstleri birleşmiş milletler gibi olan mahallemde suudisinden, yemenlisine kadar komşularımla matrak yapmam demektir.
ayak fantezisi sezonunu da başlatır.
Yarindan itibaren istanbulda 3-4 gün sürecek bir yagisli hava geliyor.sicaklik degerleri yari yariya düsecek.

Mikail hava müdürlüğü bildirdi.
çalışma isteğinin azalması , gezip tozma isteğinin artması demek hava güzelken adaptasyon zorlaşıyor haliyle...

aklın hep denize karşı yudumlayacağın birada.
Markete giderken parmakları kesik eldiven ve bere ile çıkmıştım. Yılda mini şortu ile bir kız görünce kendimden utandım da eldiveni ve atkıyı çıkarıp çantama koydum.

Güneş var diye mini şort giyen kızın aklına şaşıyorum ama bere falan fazla yani bu havaya.
sonun da soğuklar bitiyor artık çok şükür.
pişik- kaşıntı- sivrisinek savaşları ve de her gün çamaşır yıkamayı da beraberinde getirir.
güncel Önemli Başlıklar