bugün

entry'ler (10)

çaylaklık süresi

Kaçıncı sırada olduğumu ve ne kadar süre beklemem gerektiğini öğrenemediğim süre. Umarım çok uzun sürmez.

point blank

Cs’ye tercih ettiğim yıllarca oynadığım ama daha sonra para yatırmadan oynanamaz hale gelen ve oyuncularını (bkz: Lol) gibi oyunlara kaptırdığı için oda bile bulunamaz hale gelip bırakmak zorunda kaldığım oyundur. Bu aralar sadece youtube üzerinden birkaç kanalın oyun videolarını izliyorum, kendi oynayışımdan daha fazla keyif alıyorum.
(bkz: Raporsuz deli) (bkz: kiraz mevsimi)

metin2

Tüm bir nesil gibi benim de çocukluğumu yemiş binlerce saatimi harcadığım mmorgp türü oyundur. Üzerinden kaç sene geçse de sık sık insanın aklına tekrar başlama isteği getirir. Oyun yıllardır ölü olsa da halen oynayan ve para kazanan insanlar olduğu bilinmektedir.

kazakistan neden bizden yardım istemedi

Kendisini çoğunlukla türk olarak görmeyen rus olduklarını zanneden ve sscb dağıldığı halde rusya'nın arka bahçesi kalan birçok türki devletten biri olmasından sebepledir.

ideal evlilik yaşı

40 üstü falan olan yaş. işi gücü olan insan 30 'unda evlenip ne yapacak? Hayatta daha önemli uğraşları olmalıdır.

değerli taş toplayıcılığı

Metin2 'de yapıldığını düşünerek tıkladığım başlıktır. Oyunun tekrar canlandığını sanmış bulundum, ikinci köyde düşüyor olsa gerek. (bkz: metin2)

8 kişinin sınır dışı edilecek olması

sınır dışı edilecek haberleri şimdiye kadar genelde beklendiği gibi sonuçlanmadı fakat bu kez iş daha ciddi görünüyor. çok daha fazlası geldiği yere gönderilip ellerindeki satırları esad rejimine karşı kullanmaları dileğiyle.

ak partili annemin enflasyon açıklaması

Annesi haklı olan yazar hezeyanıdır. taşa takılıp düşse hükümeti suçlayan insanlardan siyaset için annesiyle kavga etmesinden fazlası beklenmemelidir.

sözlükte yazan hamile kadın

(bkz: Böyle bir şey yok ama olabilir de) Var olduğuna inanmadığım bayan hanım kadınıdır, hamile hamile sözlükte ne yapsın ?

devlet bahçeli

Sık sık hastalandığı veyahut da öldüğü yönünde haberler yapılsa da aşlı kurt halen ayakta ve partisinin başındadır.