bugün

entry'ler (14)

metrobüs rezilliğine tepki göstermeyen laik çomar

ekrem imamoğlu seçildikten sonra metrobüs kullanan akçomar tespitleri. metrobüs açıldığından beri bu rezillik var, çomarlık yaparken fark edilmiyor tabi haklısınız.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://youtu.be/Xuz6n0a64XY

en iyi 5 türk dizisi

Şahsiyet
Süper Baba
ikinci Bahar
Leyla ile Mecnun
Behzat Ç.

günün sözü

Kötü bir şey olduğunda sevinirim. Acıdan zevk almak değil bu. Kötü mutlaka olacaktı ve olduğuna göre artık sıra iyi şeydedir.
Charles Bukowski

entry favlamak hangi anlama geliyor

Kesinlikle seeeeeğğkkkksss demek değildir. Sadece yazılan entrynin çok beğenilmiş olmasıdır.

türkiye nin en güzel kızı avrupa nın vasatıdır

Yine birilerinden tekme yemiş yiğidoların tespitlerini okuduk hamdolsun. Elimizdeki malzeme bu. Artık idare edeceksiniz...

türk ırkının üstün olduğu gerçeği

Üç kağıtçılık konusunda üstünüz kesinlikle.

evlenmekten nasıl soğursunuz

Alkolik, her fırsatta aldatan ve yalan söyleyen, güçsüz ve sürekli olumsuz düşünen, psikolojisi bozuk biriyle evliyseniz önce evlilikten soğursunuz. Boşanınca da yaşadıklarınızı düşünüp tekrar evlenme fikrinden soğursunuz.

yazarları en çok üzen şey

Yalnızlık, Aldatılmak, Ölüm. Ve ölümle eş değere sahip tüm ayrılıklar...

sakinleşme yöntemleri

-Kedi, köpek, kuş gibi gerçek bir hayvanla ilgilenmek. Mümkünse onunla oynamak.
-sakin bir cafede kitap veya dergi okumak.
-deniz kenarında oturup sakin bir müzik dinlemek
-kuş seslerinin olduğu bir yerde yürüyüş veya koşu yapmak
-uyumak

özlemek

Yüzünü avuçlarınızın içine alıp koklayarak öpünce biraz da olsa dineceği düşünülen duygu. Sadece sevilen varlıklar özlenir...

babet çorabı

Bir işe yaradığını göremediğim çoraptır. Ya bol gelir yürürken ayakkabının içinde çıkar. veyahut öyle sıkar ki kan akışını keser. Ayağa tam gelse babetten bir kısmı görünür. Görünmese babet ayağı vurur... Dert yaratan çoraptır, sorunsuzuna rastlanmamıştır.

aslında cehennemde olduğumuz gerçeği

Kesinlikle katılıyorum. duyguların emojilerle ifade edildiği, sadece sanal yollardan iletişim kurulan bir dönemdeyiz. Herkes ilişkilerini kolaylıkla harcayabiliyor çünkü kolaylıkla alternatiflerine ulaşabiliyor. Çocuklara, hayvanlara, doğaya zarar verebilen canlılarla aynı dünyada yaşıyoruz. Bile isteye kötülüğe, haksızlığa ve cehalete çanak tutanları ellerimiz patlayana kadar alkışlıyor, dünyanın bazı coğrafyalarında insanlar açlıktan ölürken biz 150 çeşitten oluşan iftar sofralarında açlığı deneyimlediğimizi sanıyoruz. binlerce neden ve örnekle bu önermeyi doğrulamak mümkün. Düşüncem; yozlaşmanın daha da artacağı ve dünya yok olma noktasına gelene kadar bu durumun süreceği, sonra tüm insanlığın ortak bir idrak ile dünyayı dengeli haline dönüştürmeye çabalayacağı yönünde. Çünkü her sağlıklı insan, bir yerlerde hata yapıldığını hissediyor. Gerekli olan tek şey, harekete geçme cesareti göstermek...

sözlük yazarlarının itirafları

Bu kadar aptal olmamın nedenlerini düşünürken ve bir dünya psikolojik çıkarımlarda bu saçmalığın nedenini ararken kendimi kaybettiğimi fark ettim. Çok yoruldum aynı salaklıkları tekrar tekrar yapmaktan... Neden düzeleceğine, beni bir daha kandırmayacağına, en az benim kadar seveceğine inandım ki? En büyük yalanı ben kendime söylemişim bunca yıldır. Neden kendimi bunca yalanla avuttum ki? Suçlayacak biri de yok kendimden başka. insan kendine sürekli çelme takarsa nasıl ayağa kalkar? Umut taşımadan yol almaya çalışmak ne zormuş, çok ama çok zorlanıyorum artık...