entry'ler (14)

seks sonrası içilebilecek en güzel içki

seksten önce viski sonra şarap. yada sen hiç karıştırma direkt kaliteli bir şarap.

hayatı sorgulamaya iten filmler

savaş tanrısı ve kanlı elmas gibi filmler aslında ne kadar değersiz oldumuzu, herhangi bir taşın bile bizden daha değerli oldunu ve insanların egolarının ve savaş hırslarının nasıl köle olduklarını gösterdi bana ve hiç bir zaman insalığın kazanamıycak oldunu gösterdi.

pc oyun önerileri

eğer Türkçe çevirisi çıkarsa skyrim ve hitman absolution, minecraft, farcry 3, world of tanks, call of duty black ops 2 oyunları olabilir.

hayvan sevgisi

bir çok insan hayvanları sevdiğini söylesede kolay kolay hiç bir insan hayvanları canlı oldukları için sevmez, çıkarları için sever. bazıları onlardan maddi olarak yararlandıkları için sever, bazıları onların güzel olduğunu düşünür kendi duygularını tatmin etmek için sever. bir insan köpeği sevip kediyi sevmiyorsa, ceylanı sevip timsahı sevmiyorsa, tavşanı sevip yılanı sevmiyorsa, o insana hayvan sever denmez.

erkeklerin güleryüze bittikleri gerçeği

bir kızın bir erkeğe güler yüzlü bakması, ona aşık olma olasılığını %50 arttırır her erkek bu durumdan çok etkilenir ve o andan itibaren o kıza hep bir sempati besler.

komutana ben senin bildiğin erlerden değilim demek

komutana ben anti militaristim demenin farklı bir yolu.

kızıl saçlı kızlar

çoğunlukla toplum içinde entelektüel kişiliğe sahip olan kızlardır. çoğunlukla beyaz tenli minyon tiplerdir, sesleri ve konuşma şekilleri çok düzgündür ve aşık olunacak kızlardır.

boyunu fazla söyleyen insan

boyum 1.79 olmasına rağmen 1.80 tamamlayan benim gibi insanlar.

kız arkadaşı sokakta dövmek

on bir yaşımdayken sokakta çekirdek çitleyerek seyrettiğim olay.

1 73 boyundaki kız

uğurlu sayım kadar yani 7 cm, benden kısa olan kızdır. Türkiye standartlarında manken gibi kız olarak tabir edilen kızdır. bizim sınıfta pek olmayan bir boy standardıdır.

fakirlerle alay eden gerçek fakirdir

bütün zenginlerin sözlerinde olmasa'da kafasında sakladığı düşünce.

şeriat dan korkan gençlik

şuan amerikanın köpeği olmuş ülkelerde var olan sistemdir, şeriat dan korkmak = abd ye köpek olmaktan korkmak.

öğretmenlerin taciz edildiği gerçeği

o ülkenin geri kalmışlığını gösteren somut örneklerindendir. ülkemizde çok görülen bir hastalıktır.

kız ve erkek öğrencilerin okulları ayrılsın

kadınların ve erkeklerin arasına sınıf farkı koymaya çalışan düşüncedir.