entry'ler (28)

izine rağmen kürtlerin kobani ye gitmeme nedeni

Türkmenler katledilirken ağlayıp, iş savaşa gitmeye gelince gitmeyen bazı Türklerin uydurmasıdır. Halbuki hatrı sayılır miktarda Kürt savaşmaya gitmiştir.

türbanlı ahlakı

Bir gün beyin nakli mümkün olursa bu başlığı açan üyenin beynini nakletmek isterim. Zira ölmeden önce bu kafayı yaşamak lazım. Ayrıma gel.

son olaylar ardından akpye oy vermeyi düşünmek

bu haşhaş bi harika dostum dedirtecek durumdur.

patates vs benzin

ikiside yeraltı zenginliğidir.

hz ömer türkiye nin başına gelseydi

Şu an ki bakanların yarısının kolu kesilirdi.

türkiye rte sevenler derneği

run time error'un nesi seviliyor ki derneği açılsın dedirten önermedir.

yolsuzluk yapıldıysa marmaray nasıl yapıldı

Yolsuzluk yapılmadıysa açlıktan kıvranan, ölen insanlar ve ayakkabı kutusundan çıkan 4.5 milyon euro'nun açıklananaması şeklinde gelişecek ve beyin fırtınası estirecek soruya verilecek cevaptır.

egemen bağışın 500 bine tav olması

ucuza gitmiş bence. kutuya 4.5 milyon koyan var.

korkunç

gerçekleşen eylemin vucutta adrenalin patlamsına yol açtığı olaya denir.

http://forum.donanimhaber.com/m_83595871/tm.htm

kurtlar vadisi pusu 203 bölüm

polat alemdar adlı karakterin 203 bölümdür nasıl ölmeyeceğinin anlatıldığı belgesel tadındaki dizi.

makamı yükselince değişen insan modeli

Yıllarca yapmış olduğu rolün son bulmasıdır...

20 yaş diş ağrısı

yirmi yaş dişi, 8 numaralı diş ve akıl dişi olarakta bilinir. araştımalara göre 100 yıl sonra bireylerde bu dişin kullanılmayan organlar körelir yasasına göre çıkmayacağı tahmin edilmektedir. 6 nolu dişlerden sonra en çok problem yaratan dişlerdir. eğer bu dişlere komşu 6 ve 7 nolu dişler herhangi bir nedenle kaybedilmişse seyreyleyin gümbürtüyü. çünkü bu dişlerin kökleri henüz kapanmadığından gelişim safhasındayken gelecek bir çiğneme kuvveti dişte keskin ağrılara sebep olabilir. çoğunluklada ağrı sebebi budur. periodontal (dişeti) hadiseler ve bu dişle komşu diş arasına gıda sıkışmasıda bir başka tetikleyici unsurdur. bir diğer sorun ise çapraz ırsiyetli bireylerde (anne ve babanın birinden büyük diş birinden küçük çene taslağı alınmışsa) bu diş çıktıktan sonra ön bölgedeki dişlerde görülen çapraşıklıktır. birde gömülü olma ihtimali var ki vakaların üçde biri bir kistle beraber seyreder. o zamanda lokal anestezi altında alınması gerekmektedir. bi ameliyat 5 dakikada sürebilir 1 saatte. ameliyat başarısı ve süresinde dişin konumu en önemli etkendir. ben çoğunlukla dişi kırarak çıkarıyorum ardından kökleri alıyorum. korkmayın gömülü olsa bile en fazla 1 saat sürer...

kürt aksanıyla dalga geçmek

bu eleştiriyi yapan türkler acaba kürtlerin türkçe konuşabildikleri gibi ingilizce veya almanca konuşabiliyorlar mı? sonuçta adamların ana dilleri kürtçe kendi aksanlarıyla türkçe konuşmaları oldukça mantıklı. hele bu eleştiriyi yapanın yabancı dili yoksa yazık.

kurban bayramında tanrı yanılgısı kitabını okumak

önce kuran'ı oku ardından yanlışlarını araştır dedirtecek kadar absürt bir davranıştır. bir şeyi eleştireceksen önce onu tam anlamıyla bileceksin. ne yazık ki günümüz gençliğinin en büyük hatası budur.

kılıçdaroğlu abd büyükelçisi buluşması

daha etkili ve yerinde muhalefet yapılması için ayarlanan bi buluşmadır. zira bizi yönetenlerin en doğal hakkıdır bu.

sonuna kadar ak partiliyiz ulan

kimseye yararı olmayan, karşı zihniyeti kışkırtıcı ve düşünülmeden basitçe kurulmuş bir kelimeler bütünüdür. Herkes istediği akıma kapılabilir ama sağa sola sataşılırsa bu başlı başına densizlik olur.

şeriat

kısacası anayasa kitabı kuran-ı kerim olan yönetim şeklidir.

kızların hoşlanma belirtileri

sizle konuştuğunda gözlerinizine bakmıyor, projektör yemiş tavşan gibi pencereye, merdivenlere yada herhangi bir yere bakıyorsa konuşma boyunca tamamdır.

kadinda pabuc burun

en nefret ettiğim huyumdur. kadın dediğinin küçücük, mükemmel ve görsel açıdan şölen tarzında bir burnu olmalıdır. bu burun tarzı tarzım değil.

önce müslümanlık mı gelir türklük mü

müslümanlığın temeli kardeşliktir. her müslüman her müslümanla kardeştir. insanları türk, arap, ingiliz, kürt diye ayırırsak bu başlı başına kardeşliği bozmaktır. dinde ırkını koruma ve ona hizmet olur ama ırkçılığın yeri yoktur. benim ırkım üstündür diyenin vay haline. allah ayetinde üstünlük takvadadır diyor. başka bir şeye bakmam diyor.