1. 1.
  hayırlı günler arkadaşlar...

  malum parklarda bahaneyle kucaklaşmalar dışında hükümeti yıkmak için kırmızı pelerin görmüş kızgın boğalar gibi bir oraya bir buraya koşuşturan, öyle yalan yanlış ithamlarda bulunup başbakanımız recep tayyip erdoğan'ı sürekli olarak kötüleyip ülkemiz adına yaptığı bunca fedakarlıktan sonra kedilerde bile görülemeyecek bir nankörlüğe imza atan, sanki bu ülkede zorla tutuyormuşuz gibi özgürlük sloganları atmaktan da çekinmeyerek tomaya kendini ıslattırıp alenen meme show yapmanın ardından madur rolleri yapan, ak parti'ye gönül verip ülkede refah ve mutluluk içinde yaşamakta olan milyonlarca ak partilinin kafasını karıştırıp; kendi partisine düşman etmeye çalışan kişilere karşı gururla haykırılacak söz.

  dün akşam sözlükte direniş adı altında huzurla yaşadığımız ülkeyi savaş alanına çevirenlere yönelik yorumları okuyup takkemi kaşırken bu insanların amacı nedir diye anlamaya çalışıyordum. salih'le yaklaşık iki saat oturup aramızda fikir alışverişi yapmamıza rağmen hiçbir mantıklı neden bulamadık. sonra düşündük ki bu eylemleri yapanlar geçmiş yıllarda ne iman nurundan nasiplenmiş ne de oyunu yüzünde selami şahin tebessümüyle ak parti'ye vermişler... işte o anda takkelerimizi havaya atıp hep bir ağızdan bağırdık gökyüzüne bakıp!

  Beraber yürüdük biz bu yollarda
  Beraber ıslandık yağan yağmurda
  şimdi dinlediğim tüm şarkılarda
  bana her şey başbakanımızı hatırlatıyor.
  sonuna kadar ak partiliyiz ulan!

  http://fizy.com/song/nesr...uk-biz-bu-yollarda/1aho8t
  27 -91 ... etuuu
 2. 2.
  Sonu geldi .. Artık bırak istersen denilesi entry.
  6 -2 ... importer
 3. 3.
  akp reyizdir.
  6 -6 ... mrworldwide
 4. 4.
  herşeyin başladığı noktadadır. şu olaylar yüzünden antipatim olağan üstü arttı. 30 yaşında olmama rağmen hiç daha sandığa gidip oy vermedim. hepsi aynı bokun türevi olduğunu düşündüğüm için ama ilk seçimde gidip oyumu akp ye vereceğim. biz dişimizi tırnağımıza takıp kendi halimizde para kazanma derdindeyiz. elin ibnesi özgürlük diye tutturmuş. ulan yavşak 15 sene önce insanların yaşayışına bak da özgürlük de.

  (bkz: demokrasi öyle olmaz böyle olur)
  (bkz: öyle g böyle y)
  10 -17 ... unidentified flying human
 5. 5.
  yüzdün yüzdün kuyruğu kaldı az daha akpli ol sonra bitecek zaten.
  5 ... siyah mont
 6. 6.
  (bkz: genç koyunlar rahatsız))
  11 -5 ... dilara yalara
 7. 7.
  '' ulan amına kodumun depresifi. Sen şimdiyi 15 yıl önce ile nasıl kıyaslarsın ? değişen bir zaman dilimi içinde tabiki her sikim değişecek. Yarrak kafa açık açık söyle. öyle göte böyle yarrak de. sizin göte nasıl yarrak olduğu taksimde gösteriliyor zaten. '' diyerekten arkadaşın birine burdan saydrımak istediğim söz.
  7 -5 ... muptezel kamil
 8. 8.
  adamlar namaz kılıyor, solcular çevre güvenliği almış koruyorlar.he he amına koyyım, domalalım, sonuna karar ! deeply baybi ...
  2 ... dilara yalara
 9. 9.
  gün gelecek herkes bu sloganı söyleyecektir.
  2 -9 ... bertolt
 10. 10.
  temem,
  söyleyin recebinize size de biraz toprak ayarlasın.
  alışkın o vatan bölüp satmaya.

  ayrıca;

  chp ekmeğinize yağ,
  mhp ekmeğinize bal sürdükçe
  zeval gelmez size nasılsa.
  3 ... akilluslu