bugün

entry'ler (133)

sözlük yazarlarının itirafları

Çok yanliş anladim sözlük çok ne atarlandım ama salak gibi hissediyorum şimdi kendimi.

nickten hangi partiye oy verdiğini tahmin etmek

Cok zor olmasa gerek en iyisi sozlugun %50 si ak parti diyip gecmek.

sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

Menemen ve patatesli borek esliginde yaptigim kahvalti.

yazarların isterdim dediği şeyler

Son 1 yili tekrardan yasamak.

okula ferrariyle gelen orospu cocuğu

maalesef bizim okulda var bunlardan bir tane yalnız ferrari ile değil lamborghini ile geliyor adam okula.

defacto da çalışmak

Bir keresinde gunesli depoya destek elemani olarak gonderildim gitmez olaydim keske o an istifa etseydim.adamlar resmen hammalik yaptirdilar o sira gunesli magazasinin deposu kapatiliyordu.depodaki urunlerin hepsi kolilenmis tira yukleme yapilicakti.yaklasik 1000 koliyi sadece 3 kisi tasidik yorgunluktan eve zor attim kendimi.magaza mudurumu aradim ve durumu anlattim cok yoruldugumu soyleyip yarin icin izin istedim.vermedi.iste o zaman benim icin defacto seruveni son buldu.

yanaktan öpeyim derken yanlışlıkla memeden öpmek

Tam yanaga opucuk konduracakken ayagin kaymasi sonucu gelisen hadise.

yazarların kullandıkları cüzdan markası

Defacto.

dexter

Sözlükteki yorumlari okuduktan sonra uzun bir süre erteledim final bölümünü izlemeyi kısmet bu güneymiş dedim ve izledim.izlemez olaydım vay arkadaş how i met your mother ın mother ını gördüğümde bile bu kadar şok olmamıştım.böyle final mi olur.hadi bitirelimde gidelim artık düşüncesiyle çektiler herhalde.bildiğin oduncu yapmışlar ya lan ailemizin seri katilini.

bir kızdan duyulan en iyi iltifat

Hic unutmam bilge adam demisti birisi bana halbuki bildigim tek sey aslinda hicbir sey bilmedigimdir.

sözlük yazarlarının şu an ağrıyan yerleri

Bacagimin ön kismi cok yurumekten sanirim.

An itibarıyla 5 ay aradan sonra eski sevgilimden mesaj almis bulunmaktayim neyin kafasini yasiyosa artik onca seyden sonra.

dexter

iyide ben simdi dexter in biraktigi boslugu neyle doldurucam.

ilkokulun çalışkan öğrencileri şimdi nerede

koç üniversitesi tıp (tam burslu) kelimelerin kifayetsiz kaldığı an.

10 yıl sonraki olası gazete manşetleri

Wechat 10. yılını kutluyor.gönderilen mesajı Wechat kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz wechat kullanma hakkını kazanacaksınız.

dünyanın en şerefsiz insanları

Kalp kırmaktan çekinmeyen insanlardır.

orospu çocuğunun daha kibar söyleniş şekilleri

Son of a bitch.

dünyanın en şerefsiz insanları

Kalp kırmaktan çekinmeyen insanlardır.

O kadar karmaşık duygular içerisindeyimki anlatacak kelime bulamıyorum.

bir erkeğin birden msjlara yanıt vermemesi

Atılan kazığı unutamamıştır.