bugün

entry'ler (22)

eda isimli sevgiliyi seda isimli kızla aldatmak

Elmanın kıçına s harfi koymak gibi bir şeydir.

soktun mu diye soran kız

Çok fazla yediği için genital bölgesinde hissizleşme olan kızdır.

yazar nickinden oy verdiği partiyi tahmin etmek

ateist papa: adalet ve kalkınma partisi.

hayatında hiç midye dolma yememiş insan

Ne kaçırdığını bilmeyen insan tanesi. Tattıktan sonra anlayacaksınız ama her şey çok geç olacak.

ergenlik belirtilerini uludağ sözlüğe yansıtmak

Geceleri cinsel ağırlıklı başlıklar açmaktır. Yazarların sınırlarını zorlamaktır.

face eskiden olsaydı

Nuri alço gazozuna ilaç attı.

Tecavüzcü coşkun bunu beğendi.

en güzel ingilizce kelimeler

Suprise motherfucker. söylerken kendini amerikan repçileri gibi hissediyor insan.

sevdiğin kızı bir türlü elde edememek

Ne kadar çabalasanda elde edemeyeceğin gerçeği.

laik devlet

Laiklik kısaca din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır. Laiklik devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmamasıdır. Fransızca'dan dilimize geçmiş olan laik sözcüğü Türkçe'de "din adamı olmayan kimse; din adamı dışında kalan halk" anlamına gelmektedir.
Laik devlet; Bütün dinler karşısında tarafsız olan, herhangi bir dini referans olarak almayan, resmi bir dini bulunmayan ve her dine eşit açıdan yaklaşan devlet anlamına gelmektedir.
Laiklik, devletin vatandaşlarını belli bir dine, inanca ve hayat tarzına mecbur etmemesidir. Laik düşünüş ve davranış olmadan, demokratik bir hukuk devleti de kurulamaz, toplumsal adalet de gerçekleştirilemez.
Anayasa'mıza göre demokratik devlet'in temel niteliklerinden biri, "onsuz olmaz koşullarından" biri de laik olma zorunluluğudur. Kişinin istediği dine inanması ve onun kurallarını belli sınırlar içinde uygulayabilmesi güvencesi, ancak laik devlette mümkündür.

ramazan klasikleri

Sahurdan sonra sabahlamak, uyuduğunda ise iftara 1-2 saat kala uyanmaktır.

allah ın gerçekten olmadığı gerçeği

Göremediğim şeye inanmam diyen insalardır. Senin aklın varmı diye sorarsanız var derler, görebiliyormusun deyince de buga giren insanlardır.

4 saatlik uykunun bir insana yettiği gerçeği

geçen hafta 15 saat uyuduğu mu biliyorum. 15 kadınla birlikte olsam bu kadar yorgun uyanmazdım heralde.

erdek

geçen yaz tatile gittiğim yer. Balıkesir'in cenneti diyebiliriz. Çok beğendim herkesin hayatı boyunca 1 kere gitmesi gereken yer olduğunu düşünüyorum.

mastürbasyona alternatif isimler

-attirmak
-musluklari acmak.
-aleti aglatmak
-gozunden yas getirmek
-tokalasmak.
-yilani deliginden cikarmak.
-kusu otturmek.
-emme basma tulumba.
-jonny'yi tetiklemek.

2023 de kaç yaşında olacaksınız

27 kasım 2023'ü görürsem eğer 25 yaşında olucam.

milliyetçi hareket partisi

Alparslan türkeş dendiğinde akıllara gelen ilk partidir.

kadınlardan sıkılıp gay olmak

Kadınlardan alamadığı zevki hemcinslerinde aramaktır.

everest

Everest Dağı, dünyanın en yüksek dağı. (8.848 m)

çamaşır asan sevgilinin dudaklarına yapışmak

Çok değişik fanteziler uygulamaktır, denemektir.

reddeden kıza uçan tekne atan atan erkek

Çok fazla derecede Lee Sin oynamaktandır.