bugün

üzerinden koca 1 hafta geçmesine rağmen, halen fenerbahçe'nin şampiyon olamayışı üzerinden espiri yapmaya çalışan zevzektir. öyle bir kuyruk acısı vardır ki, eline geçen bu kozu haftalar boyu da kullanacak olan zevzektir aynı zamanda. mesela bu 1 hafta içerisinde maden işçileri hayatını kaybetmiştir, kemal kılıçdaroğlu chp genel başkanı seçilmiştir vs. vs. gündemimiz sürekli değişmektedir. ama bu zevzek fenerbahçe acısını espiri yaptığını zannederek dindirmeye çalışmaktadır. allah akıl fikir versindir.
(bkz: 6-0 ın 2002 de kalmış olması)
(bkz: halen ağlayan melis)
zamanında ezim ezim ezilmiş şimdi bu ezikliğinin acısı çıkarmaya uğraşan zevzektir. ama şunun farkına varmalıdırlar ki fenerbahçe 2. liğe sevinirken kendilerinin sevinecek bir boku yoktur.
en fazla 6s espirisi yapan zevzek kadar ezik olandır.
saçma sapan istatistiklerle, geçmişteki maç sonuçlarıyla, amatör branş başarılarıyla vs. konuyu değiştirmeye çalışan bu kadar ezikbahçeli varken bu tarihi göt oluşla dalga geçmeye, eğlenmeye devam eden insandır. candır.

üstelik bu ilk değildir. (bkz: 2006) (bkz: 20 45)
bunlarda bu zihniyet olduğu sürece son da olmayacağı kesin.
hala 6-0dan bahseden zevzeklerin sevmediği zevzektir. öyle bir zevzektir ki üzerinden kaç seçim geçmiştir. ülke kuş gribi domuz gribi görmüştür, ne cem garipoğulları ne katiller geçmiştir ama o tarihi hala unutamamışlardır. artık nasıl bir kuyruk acısıysa bu(!). bu zevzekler bir hafta önce yaşanmış olayı unutmamamızı, dalga geçmemezi beklerken 8yıl önce yaşanmış olayı temcit pilavı gibi önümüze sürerler. 6-0lık maçtan bahsedildiğin de karşılık olarak uefa kupasından bahsedildiğin de bırakın geçmişte yaşamayı derler.
şampiyon olmadan, şampiyon olduk diye sevinen taraftar yoktur. fenerbahçe esprileri daha çok devam eder.
her yenilgi sonrası ama bizim uefamız var diyen zevzektir. o uefa da olmasa ne yapacağı merak edilen zevzektir.
ota boka 6-0 esprisi yapan zevzek kadar zevzek olmayandır.
fenerlilerin acılarını unutmak-unutturmak amacıyla açtıkları başlıkların sonucudur efem. zorla fenerbahçe şakası yaptırırlar kendilerine sonra da kızarlar nasıl ayar versek diye başlık açarlar. amaç yenilen ayarı unutmaktır ama zorlamayın beyler unutulmaz.
bakınızlar fenerlilerin açtığı başlıklardır yani kaşıntı göstergesidir.
(bkz: fenerbahçe 18 galatasaray 1)
(bkz: halen fenerbahçe espirisi yapan zevzek)
bursa'dan gol haberi mi var?
bu malzeme öyle bir malzeme ki, 30 yil sonra bile torunlarima "o günü yasadim ve sahit oldum!" diye anlatacagim, torunlarim da gülecek.
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
her yenilgilerinden sonra uefa kupası götüne kaçmış gibi koşup oraya buraya yazan zevzeklerdir bunlar aynı zamanda. kendileri 10 yıl önceki başarılardan bahsederken eyvallah ama fenerbahçeliler 8 yıl önce fener in 6alatasaray a tecavüz ettiği malum maçtan bahsedince zevzek.

açıkça görülmektedir ki beşiktaşlılar nasıl 8 golü bi taraflarında hissediyorlarsa 6alatasaraylılar da 6 golü ömürleri boyunca o tarafta hissedecektirler.

olaylara bakalım;

liverpool 8-0 sekiztaş
fenerbahçe 6-0 6alatasaray

hezimete uğramak 1. oldum diye sevinip 2 olmak değildir. oraya kadar şerefinle gelmişsindir böyle hezimetlere uğramamamışsındır. hezimete uğramak yakın geçmişte böyle astronomik skorlarla tecavüze uğramaktır. daha da beteri ezeli rakibin tarafından uğratılmaktır. eziktaş yabancıya gitti ama sağlık olsun.
başlığı yazan takımın taraftarıyla bir tezatta duruyordur. zira fenerbahçeliler hala 6-0 esprisi yapıyordur ki, acaba aradan bir hafta geçmemiş midir diye insanın diyesi geliyor.

not: bursasporluyum
fener daha salaklığını yapana kadar en büyük salaklık bu olduğu için vazgeçilemeyecek bir davranıştır.
rıdvan dilmen'dir.
az önce yüzde yüz futbol programında fenerbahçe taraftarının hala bunalımda olduğunu söylemek suretiyle burada sözü edilen espriyi yapmıştır.
2 hafta içinde 2 defa göt olan zevzeklerle dalga geçen zevzektir.
(bkz: ağlama melis)
ikinci kez denizli hüsranı yaşanırsa, buna şahit olanlar bu olayı yıllarca anlatırlar. çekinmemek gerekmektedir. zira bursasporun şampiyon oluşu bir devvrimdir.
yıllardır altı sıfırdan bahseden denizlide olanları unutan
şampiyonlar liginde 0 çekip talihsiz bi akşamda 8 yiyen beşiktaşa laf sokmaya çabalayan
ben tek siz hepiniz nağraları atıp bir hafta önceden şampiyonluk gösterileri yapıp son dk gerizekalı anonslar yüzünden atak yapmak yerine top çeviren zihniyetten sanırım daha az zevzek olan kişidir.

21:45te gs şampiyon olmuş 6 - 0 dan sonra taraftarından özür mahiyetinde
hatırlatırım ki beşiktaş dönüşte liverpoolu yenmiştir.
ancak fenerbahçenin ukteleri hala içindedir. sigma-pendik-denizli ve son olarak trabzon.
kim daha zevzek?
bunlar halen pendik fenerbahçe maçından derbi diye söz ederler. galatasaraylı ise uefa kupasından, beşiktaşlı ise, pancunun iyi kaleci olmasından dem vururlar.
kendi takımıyla övünecek bir sebebi olmadğı için, ona ayıracağı zamanı fenerbahçe esprisi yaparak değerlendirendir. en azından şampiyonluğa tutunmuşuz da kaçırmışız, uzaktan bakakalıp, başkalarını alkışlamamışız.
(bkz: kedi erişemediği ciğere mundar der)
fener taraftarı kümesi ile kesişim kümesi oluşturan önerme.
aşağıdaki diyalog yaşanmışmıdır bilmiyorum ama olasıdır.
+olm bu timsah yürüşü de ne?
-ağbi yanlışlıkla oldu.
+aranızdaki bu zevzekler kim?
-valla ben tanımıyorum "kimsiniz lan?"
--kızma ağbi şampiyonluk gitmiş zaten bi kendi kendimizle eğlenelim dedik.
türkiyeden ve televizyondan uzak olandır. gündem o kadar çok değişti ki halbuki. ve ben bunu yazarken bile değişecek potansiyelde ki ülkemizde.. *
fenerbahçe daha aptal birşey yapana kadar esprisi yapılacak olaydır...
ama çok sıkmayın canınızı siz bu potansiyelle çok daha iyilerini yapabilecek kalibrede bir camiasınız, kendinize olan güveninizi yitirmeyin yeter...
(bkz: bursadan gol haberi mi var)