bugün

entry'ler (21)

yazarların darağacında olsa söyleyecekleri söz

Allah yok din yalan derim.

gerçek islam bu değil

Gerçek islam uzayda mı? Jupiter falan? işid diyorum değil diyor kuran kursunda tecavuz eden diyorum degil diyor. Nerde lan bu?

evrimi reddeden herkesin fetöcü olduğu gerçeği

Allahtan evrime inanıyoruz yoksa içerdeydik şimdiye *

allah

Kardeş başlık yazmayı unutmuşsun(ince).

bilimin tüm dinleri çürütmesi

Evet doğrudur. Artık hepsi deli saçması. Eski insanlar anlayamadıklari olayları açıklamak icin mitolojik ve ilahî olgulardan yararlanırlardı. Din dediğimiz olgu ise bu mitolojinin belirli bir sisteme dökülmüş halidir. Bilim zamanla insanlara olayların nasıl olduğuna dair bilgi verince dinlere ihiyaç kalmamıştır. Zaten tek işlevleri de insanlari sessizleştirmektir.

sözlük yazarlarının doğmak istediği ülkeler

isviçre veya Norveç olabilir.

ahsen tv

Cahil insanların sokaktaki insanları rahatsız etmesini videoya alıp youtubeye yukleyen kanal. çöp

5 26 tl litre fiyatlı benzin alır hale gelmek

Altın mı akıyor o pompadan mübarek.

osmanlının dünyaya zarardan başka şey vermemesi

Sen git 3 kıtaya sahip ol saraylarda bir cariyeden diğerine atla ama bilim ve insanlık nâmına hiçbir şey yapma. Matbaayı bile ülkeye sokmamak, insanları cahil bırakmak icin elinden geleni ardına koyma sonra sen yıkılmak uzereyken biri gelip senin icinden saglam bir devlet cikarsin. Sendeki dini alip laik bir devlet olustursun. 100 yil sonra yeniden dincilerin eline dusup ozlenesin. Ne garip...

ateistlerin allahın adını ağızlarından düşürmemesi

Hangi müslüman 32 farzı bilir? Hangi müslüman kuranın farklı meal ve tesfirlerini 3 kere okumuştur? Hangi müslüman benim kadar dindar bir çevrede yetişmiştir? Hepiniz inanmayı tercih ediyorsunuz çünkü bilmek inanmaktan daha zordur. Ama günü gelicek herkes gözlerini açıcak. işte o gün tekrar insanlık için umutlanabiliriz.

rüyada olmadığımızın kanıtı var mı

Olaya rüyadan ziyade bir halüsünasyon olarak bakmak lazım. Üşengeç olmasam buraya yazardım ama isin kolayına kacmayi tercih ediyorum. Deepak Chopra gibi insanlari dinleyebilirisniz.

hiyeroglifi bırakıp 1 gecede cahil olan mısırlılar

Evet lanet olsun fenikelilere basımıza icat çıkarıyorlar. Bu sahne de bir yerden tanıdık geliyor ama. Bilemedim simdi.

atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi

Ayı ikiye bölen yardımı bizden değil allahtan beklesin. Atamı ben kurtarırım da ödeşmiş oluruz.

telefonun ekranına kendi resmini koyan insan

Telefonu eline alıyorsun ve tuş kilidine basınca gördüğün kendinsin. Ne geçti eline?

allah yok din yalan

Ölünce yitip gitmekden korkuyorsunuz. Bu yüzden kendinize tanrılar cennetler yaratıyorsun fakat bunu yaparak sadece kendinizi zavallı durumuna düşürürsünüz.

bir gamer ı kırmadan ona kötü cs oynuyorsun demek

kankaynştayn ben tabanca oynıyım istersen sen alışana kadar.

titanic te ölen türkün ölmeden önceki son sözü

Gemi sallanmaya başlıyordu. Çılgın türk yavaşça okuduğu kitabı bıraktı. Ayağa kalktı ve alaycı ve bir o kadar umursamaz bir ifade ile : " noluyo amk"

lazların aslında hıristiyan olması

Ben de lazım ve dinim seni zerre ilgilendirmez. O zaman türklerin de kökeni islam değil. Aslinda kökende herkes dinsizdir. Insan homo sapiens iken hicbir dine mensup degil idi

matbaanın gelmesini engelleyen zihniyet

O zamanlar matbaaya yapılan şu anda da bilimsel gelişmelere yapılıyor. Bak bakalım etrafına kaç kişi var evrimi bilen!

yengesini sikip amcasını öldüren müslüman

Müslümanlığa uygun davranıyordur. Herkes dinden çıkmıştır falan demiş önce dininizi tanıyın.