entry'ler (45)

sözlük yazarlarının itirafları

lan ne zaman dolup taşsam "bugün adam gibi bişeyler yazıcam" desem sözlüğe girip bi sik yazamıyorum, sanırım sol frameden. şöyle bi baktım da itirafa abanıp duruyorum hadi hayırlısı.

şu yaşıma geldim ama hala bisiklete led takıp süslemiş çocukları görünce özeniyorum hatta özenmek ne kelime agzımın suyu akıyo, kafaya koydum lan sözlük, ekibi toplayıp bisiklet modifiye edicem kim ne derse desin. bisiklet medeniyet degil mi hem? vuahahahahahaha

ward almayan support

--spoiler--
i usually don't play support,
but when i do; carries are always fuckin noobs
--spoiler--

çaylakların sabah kahvaltıları

(bkz: Akşam kahvaltıları)

esnediği sırada 10 tane sure okuyan nine

artık kendini özletmeye başlayan nine modelidir ki etrafımızda fazla kalmadı bu aspirin kokulu ninelerden.

99 luftballons

gta vice city'de wave fm'de çalan geçenlerde duyunca çocukluğuma dönmeme sebebiyet veren şarkıdır, candır, dinlenir.

kızların futbol konuşmayan erkekleri amlaması

(bkz: Freud çu dil sürçmesi)

evet sözlük, insan kendi doğum gününü unutabiliyormuş; hatta birileri hatırlatmazsa üç dört gün sonra farkına varabiliyormuş. itiraf etmeliyim ki her ne kadar kaya gibi olduğunuza inansanız da bu tarz küçük şeyler insanı üzebiliyor, "doğum günü neymiş ki zaten canım, çok mu önemli" reaksiyonu vermenize sebep olabiliyormuş.

adele dinlerken kas yapmak

(bkz: rolling stones dinlerken yuvarlanmak)

üniversite sınavına hazırlanan stresli yazarlar

Yazarl1ktan çok çözerlikte uzmanla_malar1 -girilecek s1nav1n yap1s1 baz al1nd11 takdirde- tavsiye edilir yazarlard1r.

koray71

an itibarıyla karşımda oturan yazardır. *

hayattan bıktığını söyleyen on dört yaşındaki kız

(bkz: 3 yaşında hayatı anladığını sanan goblin)

insanlığa ve medeniyete yön veren buluşlar

Fermuar.

zengin kızların daha az seçici olması

evet manav alışverişinde daha az seçicidirler, zira para boktur hani.

hala dini kıyafet giyip dolaşmakla övünen tip

Bu özgürlükçü aydınlanmayı yaşamışken, neden bırakmıyorsunuz ki insanlar istedikleri kıyafetlerle istediklerini söylesinler, elbet onlar da bulacaktır insana insan olduğu için saygı duymak gereğini, herkesin kendi hareketlerinden mesul olduğunu, sınırın en fazla uyarmak olduğunu, dil uzatmakla bir yere varılamayacağını.

çoğu suçlunun dindar bir ailesinin olması

Dindarlık kavramının yeniden ele alınması gerektiğinin kanıtı olan önermedir. Bu konuda otorite olmasam da dindarlığın kafayı örtmek olmadığına eminim.

burun karıştırmak

Burnun bilinç altıyla ortaklaşa hareketidir, sen sadece piyonsundur. Zevk alan parmak ve burundur, evet bence de çok feci.

sigaradaki zararlı maddeler

"Neden hala tiryakiler mutasyona uğramıyor?" dedirtecek kadar "şekilli şüküllü" maddeler bütünü.

fatih te g string giyip sağa sola depar atan kız

(bkz: kuyruk sallayan ineğin amacı)

dayağı hakeden kadın

(bkz: dayağı haketmek)*