entry'ler (17)

cinlerden korkan insan

Sevgisiz insandır.

paralel evren varsa cinde vardır

Cine inanmanın dinle hiçbir alakası olmadığının kanıtıdır.

Einstein teorilerine göre başka evrenlerin varlığı ispatlanmıstır. dünyada ve evrende yalnız değiliz arkadaşlar.

Yani cin de vardır uzaylıda afrodizyakta.

Bu böyle biline.

tek başına cin çağırmak

Olabilitesi mümkün müdür bilmeden kalkıştığım iş.

Fincana elimi koyup beklemem mi gerek pek anlamadım ama yapmaya çalışacağım.

Belki gelir de beni bu yanlızlıktan kurtarır.

dişi betta balığı

Benimde aradığım balıktır. Şu sıralar aranılan.

tesettürlü dj fatma civelek

Görür görmez büyük bir kahkaha attmama neden olmus kadin. Bu nedir ya?

Ahahahahahahahah gercekten komik insanlarsiniz, tuhafsiniz çözemedim. Bu kadinin ne kullaniyorsa ondan isterim.

an itibariyle show tv de bir programa konuk olarak geldi. Merak edenler izleyebilir.

pembepapyonlukiz

20 yasına kadar biberonla beslenmiş sevgiye ve paraya doymuş yazardır. Pembe payonunu kıskanan dar görüşlüler olmuş. Güldüm.

Basitliğinizi azcık saklayın.

evimde sevgili istemiyorum

tamamen gereksiz hijyensiz yılışik bir varlik oldugu icindir.

gecen gun yesil pufumun uzerinde sardunya kokulu pondik pomponumu severken, tabiatin butunlugune aykiri bi sesle irkildim pempe panjurlarin arasindan pencereye kostum ve sesizce sevgilimin siyah mercesedesinin o pis tekerlekleriyle biricik bahceme toz toprak attirarak park etmesini izledim. sinirden kipkirmizi olmuştum. iki sevistik diye bu varlik villamın duzenini nasil bozabilir? nasil bu kadar yüzsüz olabilir? gercekten sinir bozucu.

elime gecirdigim bezbol sopasıyla birlikte pembe terliklerim pudra kokulu pijamalarimla bagirarak disari ciktim. sopayi aldigim gibi kafasina indirdim, ani hamleyle kendini geri çekti ödleklikten yirtilir gibi mercedesine binip kacti. 

işte bu kadar.

popo sigortalatmak

gecenlerde cok sevdigim bankaci bir arkadasim vasitasiyla uygulattigim islem.

ayiplayanlar olacaktir tabiki. bunlara bir çift lafim olacak,

evini arabasini sigortalatmis kisilere soyluyorum senin malin nekadar kiymetliyse benim popomda o kadar kiymetli ben senin mal mülk sevdani elestiriyor muyum?. senden zengin olan insanlarin arkasindan çekiştirmeni ayipliyor muyum?

üstelik doğa harikasi villami gördugunuzde ağzinizdan akan o salyalari farkettiğimde sadece gülüyorum.

aciyorum size!

minik popolu kedim

Kabarik beyaz tuylu ufak yuvarlak çikik ebatlara sahip muthesem sey.

Bir de o poposuyla kivirtarak yurumesi yok mu? ay yerim senii.

kendi kedim diye demiyorum ama bir kedi değil kedicik. en az tavsan kadar sevimli. 

bir miyavlayışına dünyayı veririm.

havuzda balık beslemek

Betta baligimin asabi hareketlerine dayanarak minik fanusundan disarı çıkarip biraz olsun eğlendirmektir.

peşimde kuyruk gibi dolasan kediciklerimle pembiş bikinilerimizi giydik son olarak minik fanuscukla beraber balikcigimizi alip havuzcuğumuza doğru hoooop puffff gum.

tabi balik neye ugradigini sasirdi derin sulara yuzdugunde göz yaşlarımı tutamadım.

betta balığının anlamsız asabi hareketleri

Kafasini fanusa vurarak gelip gelip çalim atmasi kiçini sallayip geri dönmeler nedensiz kasıntı hareketleridir.

Sinirden yanaklarini sisirmesi yok mu canima tak etti. derdin ne? kime bu tripler anlamiyorum sürekli gergin havalardasin kendini ne zannediosun salak!

sen dunyanin en seckin 1. sinif olanakli asil bir ailenin 20 yasına kadar biberonla beslemis harkulade yetiştirilmiş kizinin baliğisin biraz kendine gel haline şukret bu yaptigin hic hos degil.

Kimsenin tribini çekemem, silkelen ve kendini düzelt.

pharmaton

dikkat eksikligi icin kullanilan ilac.

dun kullanmis bulundum ve 22 gibi gencecik bir yasta öleceğimi zannettim. kocaman kapsul yutmak bir dert zaten. yuttukten sonra kalp ritmim bozuldu midem göğsüme çikti sanki bulaniyormu heycandan titriyor muyum anlayamadim. bol bol su içtim biraz olsun gecti. ilk kullanimda kendimi enerjik görmedim ama zamanla etkili olacagini dusunuyorum.

buraya yazildigi gibi uykusuz kalinmiyor. fazla uyuttu diyebilirim. guzel ruyalar gormemi sagladigi icin tesekkur ediyorum iyi kafa yapti.

psikiyatrist

insani bir saatlik seansta taniyip uydurma tehşis koyan meslek dali.

hiç anlamiyorum ruhsal bunalim sahibi bir insan okuyup pskiyatir olabilir sizinle ayni duygulari paylasan veya daha beteri de olabilir, bu konuda insandan medet ummak cok acinasi..

ketıl başında suyun kaynamasını beklemek

Boşluğa bakarak beklemektir.

Nie bekliyorsun kardeşim git işine gücüne bak kaynayınca gel. Mallık parayla olsa verip alırsınız yemin ediyorum.

işte bunlar hep sevgisizlik.

bir evcil hayvan olarak kurbağa beslemek

Oldukça sevimli olan bu hayvanı evcillestirmek.

Tabiki bu duruma sasıranlar olacaktır. Çok normal. Evde su kaplumbağası besleyıp kurbağadan iğrenen insanlarsınız.

Hepinizden iğreniyorum.

ilginç benzetmeler

Kuşkusuz lana del rey esra erol benzetmesidir.

bilgi içerikli entry girmek

Bu sözlükte bir nebzede olsa yapacagim başlık.