bugün

entry'ler (12)

kaçak sigara satanları ihbar etmek

Uzunçayır metrobüs durağına yakın üst geçitte satan adamı alo 136'ya ihbar edicem bakalım ne olacak. Kesinlikle her vatandaşın üzerine düşen bir görev olduğunu düşünüyorum.

nilüfer turizm

2 Eylül tarihli izmir-istanbul seferini kullandım. Varış noktasında valizimi aldığımda içindeki herşey ıslanmıştı. Araç görevlileri ise bana yardımcı olmayı seçmediler.

istanbul teknik üniversitesi

Ygs'de 327. oldum. itü uçak mühendisliği istiyorum. Umarım lys de iyi geçer ve hedefime ulaşırım.

uzun saçlı erkek

Kötüdür veya iyidir diyemem aynı şekilde kimse diyemez çünkü kişiye göre değişebilir. Bazı kişilere kısa saç yakışır bu kişinin uzun saçlı haliyle beğenilmemesi normal karşılanmalıdır. Aksi halde uzun saçın yakıştığı kişilerinde kısa saça dönmemeleri gerekir.

bir erkeği binlercesinden ayıran özellikler

ilişkide olduğu kadına saygı göstermek. Gerisi önemli değildir. Sevginin önceleri çok kuvvetli olsada sonraları geçtiğini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden çiftlerin birbirlerine saygı göstermesi çok önemlidir. Buda birçok erkekte olmadığına göre olan kişiyi çok büyük ölçüde öne çıkarıcaktır.

finlandiya cumhurbaşkanının tarifeli uçağa binmesi

Normal bir vatandaş gibi davranmıştır güzel birşeydir desem ayrı cumhurbaşkanı da tarifeli uçağa mı biner desem ayrı. Ne diyeceğimi bilemedim. Yinede ülkeyi temsil eden 1 numaralı kişinin koltuk numarasına göre oturması biraz olmamış gibi.

yerli otomobili eleştirenler vatan hainidir

Hindistanın bile araba ürettiği dünyada Türkiye'nin diğer Avrupa ülkeleri gibi yerli otomobil üretmesi güzel birşeydir arkadaşlar. Bunun karşısında durma düşüncesi görüşünüz ne olursa olsun doğru bir tutum değildir. Öte yandan bu kişileri vatan haini ilan etmekte doğru bir şey değildir. insan olarak birbirimizi kolayca suçlayabilen bir yapıya sahibiz. Bunun böyle olmaması gerekir düşüncesindeyim. Birbirimize daha fazla saygı göstermeliyiz.

komik ad soyad kombinasyonları

isim: Saygın Soyisim: Sayın sayın saygın sayın.

maltana içecek olanlara tavsiyeler

Diğer arkadaşlarında dediği gibi şeftalili olanı en çok tercih edilendir.

deniz yıldızı final

Türkiye Avrupa Birliği'ne girdi deseler daha çok inanacağım şeydir.

halka açık yerde bir kızı tahrik etmek

hiçbir bayanın halka açık bir yerde tahrik olacağını sanmıyorum.

bu akşam izlanda yı destekleyecek vatan hainleri

ben böyle birşeyi yapacak biri olduğunu düşünmüyorum.