bugün

her vatandaşın görevi olmalı.
kaçak sigara satan kürtleri polise ihbar edelim.
pkk'nın en önemli gelir kaynağını bu şekilde kırmaya çalışalım.
vatanını seven, pkk'ya lanet eden herkes bu eyleme katılmalı.
(bkz: kaçak sigara içen vatan hainidir)
kimi kimi şikayet ediyosun dedirtir, bunlar hep göz yumulan şeyler.
hiçbir işe yaramayacaktır, adamlar kızılay'ın göbeğinde satıyor, polis yanından geçip gidiyor tek kelime etmeden. birileri sigaranın vergisini yüksek tutarak kaçağı özellikle cazip hale getiriyor.
Vatandaşlık görevidir derken, birden susma hissi uyandıran ihbardır. Neden mi? ulan görevi pkkya giden bu para musluğunu kesmek olan polis bile, bu sigaradan içiyor. defalarca, bizzat ceplerinden çıkarıp içerken gördüm. karakolların iki alt veya üst sokağında bile, alenen satılıyor.ey AKP pkkya tuttuğun çanakların hesabını gün gelir verirsin elbet.
polise ihbar etmek bir işe yaramıyorsa, en azından vatansever gruplar oluşturup, bu kaçak sigaracı kürtleri darp edip, sigaralarını yakmak gerekir.
Teroristler meclise girdi adam hala daha kacak sigara diyo.
bi boka yaramayacaktır. okuduğum yerde hani şu park alanlarının başında elinde makinayla bekleyip gelen arabalardan para alan belediye çalışanları varya, he işte onlardan biri satıyodu. birde zabıtanın sattığını duymuştum arkadaşlar alıyodu ama hiç gidip almadım onu bilemiycem şimdi.
hatta ihbar etmeden kafa göz dalmak.

desteklediğim kampanya.
ihbar ettim lan üç yer. bakalım sonuç ne olacak. takipteyim.
Uzunçayır metrobüs durağına yakın üst geçitte satan adamı alo 136'ya ihbar edicem bakalım ne olacak. Kesinlikle her vatandaşın üzerine düşen bir görev olduğunu düşünüyorum.